M |
D |
W |
D |
V |
Z |
Z |
|
ZATERDAG – SAMEDI –
SAMSTAG
NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2019
SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)
Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat
21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN
Koolputterstocht
4-6-9-12-16-21 km *** 07.00-15.00
WSV GRUITRODE (2056)
Harmoniezaal, Harmoniestraat 38A, 3670
GRUITRODE (MEEUWEN-GRUITRODE)
49e Sint-Niklaastochten
2-4-7-13-20 km *** 07.00-15.00
DE KWARTELS vzw (3143)
Sint-Laurens Basisschool, Dr. Jules
Persynplein 5, 9185 WACHTEBEKE
Bibbertocht
7-14-20-25 km *** 08.00-15.00
WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM
(3447)
Zaal De Wante, Essestraat 2, 9688
SCHORISSE (HOREBEKE)
14e Sint-Pieterstochten
6-12-18-24 km *** 07.00-15.00
WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw
(5061)
Gemeenschapscentrum De Knippelaar,
Hoogland 19, 8940 WERVIK
20e Herfsttocht
6-12-18-24 km *** 07.30-15.00
LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)
Ecole communale de Ligne, Rue de la
Brasserie 92 A, 7812 LIGNE (ATH)
Marche d'après-midi de la cité des
Géants
6-12 km *** 12.00-17.00
CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT
006)
Parc Communal de Châtelet, Rue des
Campagnes, 6200 CHÂTELET
19e Marche des Potiers
4-7-13-20 km *** 07.00-14.00
LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)
Institut d'Enseignement Spécial, Rue
Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)
47e Marche des Bruyères
4-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00
LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE
(LG 044)
Foyer Saint-Christophe asbl, Rue
Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT
36e Marche de la Sainte-Catherine
4-7-12-15-21 km *** 07.00-15.00
LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)
Salle Communale, Rue Emile Vandervelde
132, 4610 QUEUE-DU-BOIS (BEYNE-HEUSAY)
Marche du Beaujolais Nouveau
4-6-12 km *** 12.00-17.00
Nederland – Pays-Bas – Niederlande
Klik op tochtnaam voor bijkomende info
DE HARINGSTADTERS
Strandpaviljoen,
Kooizandweg 6, 1601 LK ENKHUIZEN (NH)
25 km ***
09.00-10.00
20 km ***
09.00-11.00
15 km ***
09.00-13.00
10 km ***
09.00-13.00
5 km *** 09.00-13.00
SEUTERWANDELVIERDAAGSE
IJsclubgebouw
Sportpark Trekdam, Schenkeltje 19b, 3295
KK 's-GRAVENDEEL (ZH)
40 km ***
08.00-09.00
30 km ***
08.00-10.00
20 km ***
08.00-10.00
15 km ***
09.00-12.00
10 km ***
09.00-12.00
5 km ***
09.00-13.00
WS78
Stinzenhal,
Broekdijk Oost 28, 3621 LN BREUKELEN
(UT)
40 km *** 09.00
20 km ***
09.00-10.00
APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS
Clubgebouw de
Trekvogels, Adelaarslaan 1, 7331 AW
APELDOORN (GE)
25 km ***
09.00-11.00
20 km ***
09.00-11.00
15 km ***
09.00-12.00
10 km ***
09.00-13.00
5 km ***
09.00-13.00
WANDELKRING DIO HAAKSBERGEN
Sporthal De Els,
Trompstraat 20, 7482 VX HAAKSBERGEN (OV)
30 km ***
09.00-11.00
20 km *** 09.00-12.00
15 km ***
09.00-13.00
10 km ***
09.00-14.00
5 km ***
09.00-14.00
WV BARGERMARKE
Clubgebouw
Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CC EMMEN
(DR)
30 km ***
08.30-10.00
20 km ***
08.30-11.00
15 km ***
09.00-12.00
10 km ***
09.00-13.00
5 km ***
09.00-13.00
Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg
Andere – Autre – Andere
STEPS ON FIRE
ANTWERPEN – MOL
MEIN INOAR IEN
DAMWALT (Nl)
AMICALE SPORTIVE
MUNICIPALE
REIMS (F)