M |
D |
W |
D |
V |
Z |
Z |
ZATERDAG
– SAMEDI – SAMSTAG
JUNI – JUIN – JUNI 2017
WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)
Gemeenschapshuis Branst, Luipegem
160, 2880 BORNEM (ANTWERPEN)
20e Acht van Weert
7-10-16-21-27 km *** 07.00-15.00
WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)
Racing Peer, Lindebosstraat 3, 3990 PEER (LIMBURG)
Junitocht
4-8-10-15-18 km *** 06.30-14.00
WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)
Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM (OOST-VLAANDEREN)
34e Sloebertocht
6-10-15-21-36-60 km *** 07.00-15.00
WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)
Gemeenschapscentrum De Egger, August Nihoulstraat
74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM (VLAAMS-BRABANT)
Scherpenheuvel Wandelt
6-10-12-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00
EURAUDAX BELGIË (4258)
School Zilverenhoek Maria Immaculta,
Zilverenhoeklaan 2, 2950 KAPELLEN (ANTWERPEN)
Euraudax
Kapellen
25-50 km *** 09.00-14.00
GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)
Zaal De Raat, Schooldreef 5, 8020 OOSTKAMP (WEST-VLAANDEREN)
Tweis deur Orscamp
5-7-10-13-18-22 km *** 07.30-15.00
DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)
Zaal Broeders Maristen, Broeders Maristenstraat 2, 8740 PITTEM (WEST-VLAANDEREN)
Zomerwandeling
6-12-18 km *** 07.00-15.00
LES ROTEUS WAIBIENS (HT 048)
Athénée
Royal, Drève des Alliés 11,
6530 THUIN (HAINAUT)
34e Marche de la Thudinie
4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00
LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)
Institut
d'Enseignement Spécial, Rue
Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)
42e Marche d'après-midi
4-6-12 km *** 12.00-17.00
AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)
Home Honnay, Avenue Théodule
Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (LIÈGE)
Marche de jour - Ivoz-Liège-Ivoz (50 km)
4-6-12-21-30-50 km *** 07.00-15.00
LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA
018)
Salle Communale, Rue Docteur Parent 381A, 5300
SCLAYN (NAMUR)
40e Grande Marche de l'Amitié
4-7-13-21-30-42-50 km *** 06.00-15.00
Nederland – Pays-Bas – Niederlande
STICHTING
PROMOTIE RUINEN
Hotel Kuik, Brink 15, 7963 AA RUINEN (DR)
7e Ruiner
Scheperwandeltocht
25 km *** 08.00-10.00 uur
15 km *** 08.00-11.00 uur
10 km *** 08.00-11.00 uur
5 km *** 08.00-11.00 uur
WANDELSPORTVERENIGING
DE TROCHSETTERS
Dorpshuis ’t Bynt, Westerbuorren 1, 9212 PK BOORNBERGUM (FR)
60e Zomerwandeltocht
30 km *** 09.00-10.00 uur
25 km *** 09.00-10.00 uur
15 km *** 10.00-13.00 uur
10 km *** 10.00-13.00 uur
5 km *** 10.00-13.00 uur
STICHTING
RONDJE AMELAND
Parkeerterrein Jan Jacobsweg
Hollum, Jan Jacobsweg, HOLLUM (FR)
Rondje Ameland
50 km *** 05.00 uur
25 km *** 10.00 uur
STICHTING
MICHAEL
Gebouw Roomsch
Leven, Heyendaalseweg 239, 6525 SG NIJMEGEN (GE)
53e Michaelmars
50 km *** 06.00-07.00 uur
40 km *** 06.30-08.00 uur
30 km *** 07.00-10.00 uur
20 km *** 08.00-12.00 uur
15 km *** 08.00-12.00 uur
10 km *** 09.00-12.00 uur
5 km *** 09.00-12.00 uur
STICHTING
RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN
Café-zaal de Oude Waal,
Schoolstraat 6, 6911 AZ PANNERDEN (GE)
Gelderse Poortwandeltocht
40 km *** 07.00-09.00 uur
25 km *** 07.00-10.00 uur
15 km *** 07.00-12.00 uur
10 km *** 07.00-13.00 uur
5 km *** 07.00-13.00 uur
LET'S
MOVE B.V.
Centrum Maastricht, Sphinxcour 1, 6211
XZ MAASTRICHT (LI)
Maastrichts Mooiste
Wandeltocht
30 km *** 08.00-17.00 uur
20 km *** 09.00-16.00 uur
15 km *** 09.30-15.00 uur
7.5 km *** 10.00-14.00 uur
ATLETIEKVERENING
OSS '78
Kantine van A.V. Oss '78, Rusheuvelstraat 49, 5346
JH OSS (NB)
Maasmeander Wandeling
50 km *** 06.00-07.00 uur
40 km *** 07.00-08.00 uur
30 km *** 08.00-10.00 uur
20 km *** 09.00-11.00 uur
10 km *** 10.00-13.00 uur
ATLETIEK-
EN RECREATIESPORTVERENIGING THOR
Thorhonk sportpark Vierhoeven,
Nispenseweg 5, 4707
RA ROOSENDAAL (NB)
26e Mars Rondom Roosendaal
50 km *** 07.00-08.00 uur
40 km *** 07.00-08.00 uur
30 km *** 07.00-09.00 uur
20 km *** 07.00-11.00 uur
10 km *** 07.00-11.00 uur
6 km *** 07.00-11.00 uur
WANDELSPORTVERENIGING
WAALWIJK '82
Buurthuis Zanddonk,
Willaertpark 2A, 5144 VM WAALWIJK (NB)
35e Halve Zolentocht
Wandeltocht
40 km *** 08.00-10.00 uur
30 km *** 08.00-10.00 uur
25 km *** 08.00-10.00 uur
20 km *** 08.00-12.00 uur
15 km *** 08.00-12.00 uur
10 km *** 08.00-13.30 uur
5 km *** 08.00-13.30 uur
STICHTING
VRIENDEN VAN DE HOOP
Christengemeente Huizen,
Plecht 1, 1276 HG HUIZEN (NH)
Vrouwen lopen voor Vrouwen
20 km *** 09.00 uur
10 km *** 10.00 uur
VERENIGING
WANDELSPORT HAARLE
Sporthal Sprengendal,
Veldkampsweide 1a, 7448 RB HAARLE (OV)
16e Sallandse Heuveltocht
40 km *** 08.00-09.00 uur
30 km *** 08.00-09.00 uur
20 km *** 08.00-11.00 uur
15 km *** 09.00-13.00 uur
7.5 km *** 09.00-14.00 uur
BUTTONKAMPIOEN
Voetbalvereniging ATC'65,
Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO (OV)
Kennedymars Hengelo
80 km *** 05.00 uur
STICHTING
FUNDRAISING KIWANIS HILVERSUM/BAARN
Kasteel Groeneveld, Groeneveld
2, 3744 ML BAARN (UT)
Paleizen Wandeltocht
35 km *** 07.30-09.00 uur
25 km *** 08.30-11.00 uur
15 km *** 08.30-11.00 uur
W.S.V.
WILLEN IS KUNNEN
Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384
AA VLISSINGEN (ZE)
Zomertocht
42 km *** 08.00-09.00 uur
22 km *** 09.00-12.00 uur
12 km *** 09.00-12.00 uur
6 km *** 09.00-12.00 uur
CHRISTELIJKE
WANDELSPORTVERENIGING MARIJKE
Sporthal Waterpoort,
Middeldijkerplein 9, 2993 DL BARENDRECHT
(ZH)
62e Marijketocht Barendrecht
Rond de Oude Maas
55 km *** 07.00-08.00 uur
40 km *** 07.00-09.00 uur
30 km *** 07.00-10.00 uur
20 km *** 07.00-13.00 uur
15 km *** 09.30-14.00 uur
7.5 km *** 09.30-14.00 uur
STICHTING
KATWIJK WANDELMARATHON
Jongerencentrum Scum Katwijk, Noordduinseweg 3, 2221 BL KATWIJK (ZH)
Kippenloop - Kuikenloop
42 km *** 06.30-08.00 uur
25 km *** 08.00-10.00 uur
15 km *** 09.00-10.30 uur
10 km *** 10.00-11.00 uur
5 km *** 11.00-11.30 uur
WANDELSPORTVERENIGING
KINDERDIJK
Partycentrum De Klok,
Molenstraat 117, 2961 AK KINDERDIJK (ZH)
Molenwaardtocht
50 km *** 07.30-08.30 uur
40 km *** 07.30-10.00 uur
30 km *** 07.30-10.00 uur
20 km *** 07.30-13.00 uur
15 km *** 07.30-13.00 uur
10 km *** 07.30-14.00 uur
5 km *** 07.30-14.00 uur
STICHTING
VRIENDEN VAN DE HOOP
Prins Maurits, Koningin
Julianaweg 57, 3241 XB MIDDELHARNIS (ZH)
Vrouwen lopen voor Vrouwen
20 km *** 08.15 uur
10 km *** 09.45 uur
ROTTERDAMSE
WANDELSPORT VERENIGING (RWV)
Kantine kc
RKC WION, Robert Kochplaats 300, 3068 JD
ROTTERDAM (ZH)
RWV trainingstocht voor de
Vierdaagse
55 km *** 07.30-09.00 uur
45 km *** 07.30-10.00 uur
35 km *** 07.30-10.00 uur
25 km *** 08.00-11.00 uur
WANDELSPORTVERENIGING
S.I.A.
Eetcafé de Zwaan, Dorpsstraat
5, 4145 KA SCHOONREWOERD (ZH)
Vijfheerenlandentocht
50 km *** 06.00-09.00 uur
40 km *** 06.00-09.00 uur
30 km *** 06.00-09.00 uur
20 km *** 08.00-12.00 uur
15 km *** 08.00-13.00 uur
10 km *** 08.00-13.00 uur
5 km *** 08.00-13.00 uur
Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg
SECTION
DE MARCHE DE L'ARMÉE
Complexe Culturel
Al Seeërei, Rue de l'Industrie, L-9250
DIEKIRCH
12-20 km *** 07.00-13.00 h
40 km *** 07.00-09.00 h
Marche Populaire à Sainte-Croix-aux-Mines (F)
Andere – Autre
– Andere
IVV
Olympiade te Koblenz (D) – dag 5