Anny & Chris

 

Wandelverslagjes in

 

woord  en  beeld

 

 

 

 

Overzicht 2017 – Aperçu 2017

 

 

 

 

15/10/17 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw :

14/10/17 : Manke Fiel Asse :

08/10/17 : Les Sans Soucis Ghlin :

01/10/17 : Wandelclub Temse te Rupelmonde :

30/09/17 : IJsetrippers te Neerijse :

30/09/17 : Land van Rhode te Melle :

24/09/17 : Padstappers te Ophasselt :

17/09/17 : Brugsche Globetrotters :

16/09/17 : W.A.K. te Sleidinge :

10/09/17 : Wandelclub Nieuwpoort te Sint-Joris :

09/09/17 : Vaartlandstappers Willebroek :

03/09/17 : De Vossen Buggenhout :

02/09/17 : Marching Team Saint Gabriel à Strépy-Bracquegnies :

27/08/17 : Parel van het Pajottenland te Galmaarden :

20/08/17 : Chatons Ronse : 

19/08/17 : De Pajotten te Affligem :

15/08/17 : Le Joyeux Marcheur à Temploux : 

13/08/17 : Marcheurs de l’Ourthe et Laval à Tillet :

12/08/17 : La Godasse Oupeye : 

06/08/17 : Les Vaillants Acrenois à Ghoy :  

05/08/17 : Padstappers te Onkerzele : 

30/07/17 : Halfoogstvrienden Bellingen : 

29/07/17 : Les Tatanes Ailés à Leval-Trahegnies : 

22/07/17 : Les Marcheurs de la Police de Binche :

16/07/17 : Adeps à Ormeignies :

15/07/17 : Land van Rhode te Oordegem :

09/07/17 : Les Traîne Savates à Forchies :

08/07/17 : Hanske De Krijger Oudenaarde :

02/07/17 : Les Godasses de Fraire à Silenrieux :

30/06/17 : MESA à Marche-en-Famenne :

29/06/17 : MESA à La Roche :     

28/06/17 : MESA à Sainte-Ode :    

27/06/17 : MESA à Durbuy :

25/06/17 : Comité Provincial de Namur à Floreffe :

18/06/17 : Chatons Ronse :

17/06/17 : Reigerstappers te Eeklo :

11/06/17 : Trekplosters Zellik :

10/06/17 : Les Roteus Waibiens Thuin :

05/06/17 : Padstappers te Schendelbeke :

04/06/17 : Pajotten Hekelgem :

03/06/17 : Hanske De Krijger te Mater :

21/05/17 : Land van Rhode te Sint-Lievens-Houtem :

20/05/17 : Boerenkrijgstappers te Berlare :

14/05/17 : Heidetochten Gooik :  

13/05/17 : Natuurvrienden Deinze :

07/05/17 : Wandelclub Sint-Pieters-Leeuw te Huizingen :  

06/05/17 : De Ankerhofstappers te Haaltert :

01/05/17 : Zilverdistel Dendermonde : 

23/04/17 : Padstappers Geraardsbergen :

22/04/17 : Le Roitelet Ladeuze :

19/04/17 : Egmont te Sint-Goriks-Oudenhove :  

17/04/17 : Chatons te Maarkedal :

17/04/17 : Wandelclub Al Kontent te Evergem :

16/04/17 : Manke Fiel te Asse : 

15/04/17 : Hanske De Krijger te Leupegem :

12/03/17 : Opsinjoorke Mechelen : 

11/03/17 : Chatons Ronse :    

05/03/17 : Houtheimstappers te Kampenhout :  

05/03/17 : wsc Langdorp te Aarschot :

04/03/17 : Burchtstappers te Borsbeke :

26/02/17 : De Sluisstappers te Kapelle-Op-Den-Bos :

25/02/17 : Les Marcheurs du XII de Marcinelle à Nalinnes : 

22/02/17 : Padstappers te Grimminge :   

19/02/17 : Op Stap Zwalm te Munkzwalm :

18/02/17 : Les Crayas du Thiry à Nismes : 

15/02/17 : Egmont Zottegem te Oombergen :

12/02/17 : Halfoogstvrienden te Elingen :

11/02/17 : Samen Uit Samen Thuis Houthalen :

05/02/17 : wsv Schelle te Hemiksem :

04/02/17 : Land van Rhode te Borsbeke :

29/01/17 : Padstappers Geraardsbergen :  

28/01/17 : Vredeseilanden te Oostkamp :

22/01/17 : Bosgeuzen te Vorselaar :

21/01/17 : VOS Schaffen :

18/01/17 : Egmont Zottegem te Strijpen :

15/01/17 : Les Sympas de Landelies :   

14/01/17 : Marcheurs de la Sylle Bassilly :

08/01/17 : Heidetochten te Pamel :  

02/01/17 : Wandelclub Beernem te Oedelem :

 

 

 

 

Overzicht 2016 – Aperçu 2016

 

 

 

 

Overzicht 2015 – Aperçu 2015

 

 

 

 

Overzicht 2014 – Aperçu 2014

 

 

 

 

Overzicht 2013 – Aperçu 2013

 

 

 

 

Overzicht 2012 – Aperçu 2012

 

 

 

 

Overzicht 2011 – Aperçu 2011