bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2020

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

CC Binder - Zaal Spil, Forum 9, 2870 PUURS

35e Eindejaarstochten

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Gemeentezaal, Dorp 30, 2382 POPPEL (RAVELS)

15e Mieke Pap Route - 9e Marathon van 't Kempens Landgoed

5-8-13-18-22-25-30-34-42-50 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Sylvestertocht

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

VIIO Humaniora College, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN

Wintertocht

4-6-8-12-16-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcentrum, Lindestraat 17, 9880 AALTER

Eindejaarstocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

Wafelentocht

6-12-18-24-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK

Wintertocht

4-6-12-20-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapscentrum De Bunder, Iepersestraat 52b, 8890 MOORSLEDE

Rodeneuzentocht

6-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Terzelte, Odiel Spruyttestraat, 8433 SLIJPE (MIDDELKERKE)

21e Poldertocht

7-14-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

R.K. WANDELSPORTVERENIGING D.W.S.

Iedershuus, Kapelstraat 7 A, 5851 AS AFFERDEN L

Oliebollentocht, Groepswandeling

20 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

GEMENGDE ZANGVERENIGING DE GRENSZANGERS

Schepenhof, Schepenhof 10, 6015 BX NEERITTER

13e Winterwandeling

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

W.V. VILT

’t Gebouw, Warande 43, 6305 AX SCHIN OP GEUL

Eindejaarstocht

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

Sneeuwballentocht voor de jeugd

8 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Recreatiehof 't Stien'nboer, Scholtenhagenweg 42, 7481 VP HAAKSBERGEN

Kerstwandeling

20 km *** 10.00-12.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-14.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

FYSIOTHERAPIE LANGEVEEN

Cafe-restaurant Waaijer, Hardenbergerweg 275, 7679 VM LANGEVEEN

Turvenloop

18 km *** 09.30-13.00

12 km *** 09.30-13.00

6 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING TOERCOMMISSIE SCHOONEBEEK

Jeu de boules Petanque Club Schoonebeek, De Kampen 20, 7761 CK SCHOONEBEEK

9e Midwinterhoornwandeltocht

10 km *** 16.30-17.30

6 km *** 16.30-17.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE 5 X BERINGEN INTERNATIONAL asbl (GDL 092)

Hal Irbicht, Rue Irbicht 11A, L-7590 BERINGEN

Beringen FLMP IVV Wanderung

6-11-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Andere – Autre – Andere