bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 20

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Openluchtschool Dennenhof, De Rentfort 9, 2970 SCHILDE

Winterwandeling

6-12-16-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers vzw, Korte Veerstraat, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Verdwenen Gehuchtjestocht

4-6-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

RB ANTWERPEN (1999)

CadX Eventlocatie Flandria & Festina Lente, Kattendijkdok-Oostkaai 22, 2000 ANTWERPEN

Antwerpen in de winter

3-4-5-6-7-8-11 km *** 10.00-19.00

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

De Binder, Vijversstraat 2, 3500 HASSELT

Kerstwandeling

4-5-7-13-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE MERGELSTAPPERS (2111)

Zaal De Gèèl, Grote Straat 74, 3770 VAL-MEER (RIEMST)

Winterwandeltocht

4-8-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 14, 9250 WAASMUNSTER

Kersttocht RWK

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE MARKTROTTERS HERNE vzw (4114)

Scholen H. Harten, Onderwijslaan 4, 9400 NINOVE

Eindejaarstocht

4-6-10-15-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Hogeschool VIVES Campus Oostende, Slachthuiskaai 9, 8400 OOSTENDE

13e Wandeltocht Oostende met kerstlicht

6-12-18 km *** 10.00-18.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC Klaverhulle, Schoolstraat 12B, 8953 WIJTSCHATE (HEUVELLAND)

Kersttocht

5-7-10-13-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Parochiale Feestzaal, Brandstraat 105, 8755 RUISELEDE

26e Putje Wintertocht

4-6-9-12-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle des Fêtes, Rue du Roi Chevalier, 6220 WANGENIES (FLEURUS)

47e Marche de la Saint-Sylvestre

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

NS Station Hoorn Centraal, Stationsplein 1, 1621 HX HOORN NH

Stadswandeling + Kerstbrunch

8 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Kantine kv, sportpark Schenkel, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL

25e Capelse tweedaagse RWV

35 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 13, 5451 HE MILL

47e Winterserie Mill

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

Camping De Zwarte Bergen, Zwarte Bergendreef 1, 5575 XP LUYKSGESTEL

Kerstwandeling

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

V.V. OBBICHT

Kantine SV Argo (voorheen Obbicht), Kasteelweg 1, 6125 RG OBBICHT

31e Kerstwandeling

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

Woodbrooke Hotel, Woodbrookersweg 1, 7244 RB BARCHEM

2e Wandeltocht Winterserie 2020

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Kampeerboerderij De Berghoeve, Veenweg 9, 8162 RJ EPE

15e Veluwse Midwienterkuiertòch

15 km *** 12.00-12.45

10 km *** 12.00-13.30

5 km *** 12.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere