bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 19

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Zaal De Loods, Douaneplein, 2800 MECHELEN

Gouden Carolus Christmaswandeling - Mechelen in kerstsfeer en in den doenker

5-10 km *** 15.00-21.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Zaal Loweta, Weg naar Opoeteren 172, 3660 OPGLABBEEK

Borreltjestocht

4-7-9 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Amandinacollege, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD

Winters wandelen

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Broederschool Stekene, Nieuwstraat 17, 9190 STEKENE

19e Kerststallentocht

6-9-12-15 km *** 15.00-20.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Munk, Sportlaan 3, 9630 ZWALM

Winter Wonderlandtocht

4-8-12-16 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Omnisport, Rue des Déportés, 7332 SIRAULT (SAINT-GHISLAIN)

Audax 4049 25-50-75 km *** 06.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Hogeschool West-Vlaanderen, Rijselstraat 5, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

Brugge Binnenste Buiten in kerstsfeer

6-11-15-20 km *** 09.00-17.00

 

 

 

 

T WANDEL VOETJE vzw (5526)

Zaal De Kring, Hugo Verriestlaan 16, 8880 LEDEGEM

Moezelwijntocht

4-6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

AMIS MARCHEURS IVOZ (LG 093)

Home Honnay, Avenue Théodule Gonda, 4400 IVOZ-RAMET (FLÉMALLE)

Marche de Noël

4-7-12-15 km *** 11.00-16.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

SV Soccerboys, Gotzenhainsingel 16, 2665 KP BLEISWIJK

405e Wandeltocht RS80 nr. 5

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Kantine kv, sportpark Schenkel, Capelseweg 37, 2907 XA CAPELLE AAN DEN IJSSEL

25e Capelse tweedaagse RWV

35 km *** 09.00-10.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING LINSCHOTENLOOP

De Beide Vlooswijkenlaan, De Beide Vlooswijkenlaan 46, 3461 GB LINSCHOTEN

17e Linschotenloop Wandeltocht

30 km *** 08.30-11.00

21 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 08.30-11.00

5 km *** 08.30-11.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELEN OOSTKAPELLE

Hotel Kodde, Burgemeester Bosselaarstraat 14, 4363 AW AAGTEKERKE

Midwintertocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

8 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA

1e Winterserie Wandeltocht 2020-2021

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-11.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

V.V. OBBICHT

Kantine SV Argo (voorheen Obbicht), Kasteelweg 1, 6125 RG OBBICHT

31e Kerstwandeling

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

N.K.C. De Benne, Sportlaan 1, 7443 RC NIJVERDAL

Kersttocht

20 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VOETBALVERENIGING DE KRIMSE BOYS (D.K.B.)

Voetbalvereniging D.K.B., Horstra's Wijk 5, 7782 RA DE KRIM

Coopwandeltocht

30 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-10.30

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Kantine voetbalvereniging Broekster Boys, Lytse Loane 124, 9104 CJ DAMWALD

Rûntsje De Wâlden

35 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere