bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT

Smoutebollentocht

4-7-11-14-18-22-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Parochiezaal Vosberg, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST

Warmste Wandeling

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN

Kerstsfeer In Sint-Truiden

7-10-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Overpelterbaan 14, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Wintertocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Feestzaal De Korenbloem, Kerkplein, 9750 ZINGEM

39e Sint-Bavotocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal, Dries 70, 9112 SINAAI (SINT-NIKLAAS)

36e Kersttocht

7-11-15-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Spek met eieren-tocht

4-6-10-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 71a, 1860 MEISE

31e Winterwandeling

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

GC Willem Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK (GALMAARDEN)

8e Tollembeekse Hanezoekerstochten

4-6-9-13-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Hoge Blekkertocht

4-6-10-15-18-22-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Feesttent, Dorpsstraat 120, 8340 SIJSELE (DAMME)

3e Sijseelse Winterfeestentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS FOURONNAIS (LG 017)

Salle Rimbievaux, Remersdael Village 20, 3791 RÉMERSDAEL (VOEREN)

47e Marche des Fourons

6-13-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Espace Orneau, Chaussée de Namur 32, 5030 GEMBLOUX

Marche des Spartiates

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SPORTVERENIGING DE LANGE AFSTAND TIPPELAARS

Chris Berger atletiekbaan AV '23, Radioweg 89, 1098 NG AMSTERDAM

Winterserie Amsterdam sv de LAT Recreatiewandeling

10 km *** 09.30-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine sv Erasmus huisnummer 1200, Erasmusweg 1951, 2542 PL 'S-GRAVENHAGE

18e Jan Groentocht

30 km *** 08.30-13.00

20 km *** 08.30-13.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

AUDAX KLUB NEDERLAND

Café en zalen Huis ten Halve, Kruisstraat 60, 4707 RC ROOSENDAAL

27e Winterwandelserie

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Herberg 't Wapen van Cromvoirt, St.-Lambertusstraat 72, 5266 AG CROMVOIRT

54e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

’t Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM ESCHAREN

Winterserie

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere