bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

Zaal De Eikel, Oude Veldstraat 4, 2960 BRECHT

Smoutebollentocht

4-7-11-14-18-22-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Parochiezaal Vosberg, Hoge Vosbergstraat, 2840 RUMST

Warmste Wandeling

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WC AVIAT SINT-TRUIDEN vzw (2028)

Parochiezaal De Kajaan, Grevensmolenweg 34, 3800 SINT-TRUIDEN

Kerstsfeer In Sint-Truiden

7-10-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Zaal De Geer, Overpelterbaan 14, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Wintertocht

4-6-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Feestzaal De Korenbloem, Kerkplein, 9750 ZINGEM

39e Sint-Bavotocht - Viggaaltocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal, Dries 70, 9112 SINAAI (SINT-NIKLAAS)

36e Kersttocht

7-11-15-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Spek met eieren-tocht

4-6-10-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Willy Vandenberghecentrum, Brusselsesteenweg 71a, 1860 MEISE

31e Winterwandeling

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

GC Willem Tell, Hernestraat 5, 1570 TOLLEMBEEK (GALMAARDEN)

8e Tollembeekse Hanezoekerstochten

4-6-9-13-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Feestzaal De Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Hoge Blekkertocht

4-6-10-15-18-22-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

FEESTCOMITÉ DE MAROLLEN SIJSELE (5202)

Feesttent, Dorpsstraat 120, 8340 SIJSELE (DAMME)

3e Sijseelse Winterfeestentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS FOURONNAIS (LG 017)

Salle Rimbievaux, Remersdael Village 20, 3791 RÉMERSDAEL (VOEREN)

47e Marche des Fourons

6-13-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Espace Orneau, Chaussée de Namur 32, 5030 GEMBLOUX

Marche des Spartiates

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere