bnl logo 2014.png

 

 

 

DECEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

DECEMBER – DECEMBRE – DEZEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Café Sportbar, Industriepark 3, 2235 HULSHOUT

13e Kempische Ardennen Wandeling

5-10-15-20-25-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Fort van Merksem, Fortsteenweg, 2170 MERKSEM (ANTWERPEN)

Herfsttochten - Walk 2 Gether-tocht

4-7-12-18-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Sport Vlaanderen Hazewinkel, Beenhouwerstraat 28, 2830 HEINDONK (WILLEBROEK)

Broekventjestocht

4-7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

Parochiaal Centrum Sint-Jansheide, Nieuwstraat 126, 3511 KURINGEN (HASSELT)

Langemantocht

4-7-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

Sint-Niklaastocht

5-7-12-18 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE DEMERSTAPPERS BILZEN (2080)

Ontmoetingscentrum Schoonbeek, Beterveld, 3740 BEVERST (BILZEN)

Schoonbeeks groen-tocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

Parochiecentrum, Crevestraat 31, 9180 MOERBEKE-WAAS (MOERBEKE)

Sinterklaaswandeling

4-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Parochiezaal, Hammeken 10, 9850 MERENDREE (DEINZE)

39e Sinterklaastocht - Viggaaltocht

6-7-12-17-21-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Zaal Demervallei, Langdorpsesteenweg, 3201 LANGDORP (AARSCHOT)

41e Sinterklaastocht

5-8-12-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Dominiek Savio Instituut, Koolskampstraat 24, 8830 GITS (HOOGLEDE)

Kerstmarkttocht Dominiek Savio

4-6-12-15-18-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE FLOREFFE (NA 006)

Abbaye de Floreffe - Salle Vitrée, Rue du Séminaire 7, 5150 FLOREFFE

48e Marche de la Saint-Nicolas

5-8-11-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Eetcafé de Hoek, Dorpsstraat 50, 2396 HC KOUDEKERK AAN DEN RIJN

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.30-12.30

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM

37e RWV-Winterserie (3e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK ‘82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2 A, 5144 VM WAALWIJK

2e Winterserietocht 2020/2021

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN

2e tocht 41e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

’t Huusker, Spilmansdijk 8, 7156 NV BELTRUM

Midwinterhoornwandeltocht Beltrum

15 km *** 10.30-13.00

7 km *** 10.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SYNDICAT D'INITIATIVE PRÉIZERDAUL asbl (GDL 125)

Centre Culturel Op der Fabrik Bettborn Préizerdaul, Al Strooss 3, L-8611 PLATEN

Bettborn/Préizerdaul FLMP IVV Wanderung

6-12-18 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere