bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 28

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV WINTERSLAG vzw (2081)

C-mine Winterslag, Evence Coppéelaan 91, 3600 GENK

27e Mijnmonumentenwandeling

4-7-12-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Wante, Essestraat 2, 9688 SCHORISSE (MAARKEDAL)

14e Sint-Pieterstochten

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

OC Scafnis, Sint-Hubertusplein, 3290 SCHAFFEN (DIEST)

Het Swinnetou Spoor

4-6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Zaal De Kersenpit, Dorp 8, 1745 MAZENZELE (OPWIJK)

28e Tweedaagse Herfstwandelingen - 22e 50 km Horizontocht

5-10-14-19-25-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Zaal d' Oude Schole, Bovekerkestraat, 8680 BOVEKERKE (KOEKELARE)

Sint-Niklaastocht

4-8-14-18-23 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

OC De Cerf, Kerkstraat 1, 8560 GULLEGEM (WEVELGEM)

21e Hoevetocht

4-8-12-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE PUINSTAPPERS BREDENE (5528)

Horizon Bredene, Kapelstraat 88, 8450 BREDENE

6e Zeebriestocht

4-6-9-12-16-20-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Abbaye de Maredsous, Rue de Maredsous 11, 5537 DENÉE (ANHÉE)

15e Marche des Abbayes

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Hotel Zuiderduin, Zeeweg 52, 1931 VL EGMOND AAN ZEE

Fjoertoer Egmond

26 km *** 16.00-16.20

19 km *** 16.10-17.30

14 km *** 18.15-19.15

6 km *** 17.40-18.00

 

 

 

 

WANDELSTICHTING VOORWAARTS HAAGLANDEN

Het Vruchtenbuurtcentrum, Albardastraat 60, 2555 XS 'S-GRAVENHAGE

61e Sint Nicolaastocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT ‘78

Het parochiehuis, Oostlaan 38 A, 2641 DL PIJNACKER

Rondje Pijnacker

40 km *** 09.00-09.15

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Clubhuis GPC, Bosweg 7, 4383 TV VLISSINGEN

St. Nicolaastocht

25 km *** 09.00-09.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Bosschuur Zandbos, Schalkertweg 5, 5752 SH DEURNE

Zandboswandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WSV DIDERNA – W.I.K.

Clubhuis KV Diderna/Visser Sloopwerken, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN

Winterserie

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELVERENIGING DE TREKVOGELS

Clubgebouw de Trekvogels, Adelaarslaan 1, 7331 AW APELDOORN

Pepernotenwandeling

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING BATHMEN PROMOTIE

Café-restaurant De Koerkamp, Bathmenseweg 18, 7434 PV LETTELE

Koerkamp Boerenland tocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELKRING DOOR INSPANNING ONTSPANNING (DIO)

Sporthal de Els, Trompstraat 20, 7482 VX HAAKSBERGEN

Sint Nicolaaswandeling

30 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

De Bonte Wever, Stadsbroek 17, 9405 BK ASSEN

Bonte Wever Wandeltocht

25 km *** 09.00-09.30

35 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere