bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 22

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE VOSKES vzw (1029)

Parochiezaal, Sint-Jozefstraat 41, 2350 VOSSELAAR

Adriaan Ghijstocht

5-8-13-17-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

APB De Schorre, Schommelei 1, 2850 BOOM

23e Aawe Kleiretocht

7-9-12-15-19-21-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SCHOVERIK DIEPENBEEK (2045)

Sint-Gerardusinstituut, Nieuwstraat 68, 3590 DIEPENBEEK

Sint-Gerardustocht

4-6-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 ONKERZELE (GERAARDSBERGEN)

Sinterklaastocht

4-7-10-12-16-22-26-32 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

JOC Temse, Clemens de Landtsheerlaan 26, 9140 TEMSE

Kaailoperstocht

7-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Sock, Molenstraat 28, 9970 KAPRIJKE

Herfsttocht

6-12-15-18-23-27 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

R.B.S. Het Groene Dal, Willem Matstraat, 1560 HOEILAART

Zoniënwoudwandeltochten

4-6-12-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

ANPCV LEUVEN vzw (4037)

Gemeenschapscentrum, Bosstraat 28, 3012 WILSELE (LEUVEN)

Vriendenkring Para-Commando

4-7-13-16-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Nog Ene, Jozef Wautersstraat 103, 2830 WILLEBROEK

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

INTERNATIONALE TWEEDAAGSE BLANKENBERGE vzw (5024)

Sint-Pieterscollege, Weststraat 86, 8370 BLANKENBERGE

32e Stormtocht

8-15-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Gemeenschapscentrum De Knippelaar, Hoogland 19, 8940 WERVIK

22e Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

48e Marche des Bruyères

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'AMITIÉ LANDENNE asbl (NA 018)

Ancien Réfectoire Ecole Communale, Rue sous Meuse 16, 5300 NAMÊCHE (ANDENNE)

7e Mémorial Emile Delmotte

4-8-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere