bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 21

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Ontmoetingscentrum Lillo, Hortelstraat 21, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Humorwandeling

4-6-9-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV GRUITRODE (2056)

Harmoniezaal, Harmonieweg 38A, 3670 GRUITRODE (MEEUWEN-GRUITRODE)

50e Sint-Niklaastochten

2-4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

School 't Zwaluwnest, Zwaluwlaan 64, 9185 WACHTEBEKE

Bibbertocht

7-14-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

HOC De Fransman, Heldergemstraat 136, 9450 HELDERGEM (HAALTERT)

IJsbrekerstocht

6-12-18 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 48, 8210 ZEDELGEM

39e Sint-Elooiwandeltocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Parc Communal de Châtelet, Rue des Campagnes, 6200 CHÂTELET

20e Marche des Potiers

4-7-13-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BRUYÈRES EN MARCHE (LG 011)

Institut d'Enseignement Spécial, Rue Nicolas Spiroux 62, 4030 GRIVEGNÉE (LIÈGE)

48e Marche des Bruyères

4-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DES ECHOS DE LA MEHAIGNE (LG 044)

Foyer Saint-Christophe asbl, Rue Lambert Mottart 21, 4280 HANNUT

37e Marche de la Sainte-Catherine

4-7-12-15-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PINGOUINS DE BELLAIRE (LG 107)

Salle Communale, Rue Emile Vandervelde 132, 4610 QUEUE-DU-BOIS (BEYNE-HEUSAY)

Marche du Beaujolais Nouveau

4-6-12 km *** 12.00-17.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Strandpaviljoen, Kooizandweg 6, 1601 LK ENKHUIZEN

Sint Nicolaaswandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Grand-café De Viersprong, Laanweg 1, 1871 BH SCHOORL

Sint Nikolaas Wandeling Schoorl

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-12.30

5 km *** 10.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

VV Blauw Zwart, Dr. Mansveltkade 7, 2242 TZ WASSENAAR

404e Wandeltocht RS80 nr. 4

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

FC Binnenmaas, Sportlaan 30, 3299 XG MAASDAM

Speculaastocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WILLEN IS KUNNEN (W.I.K.)

Dordrecht, Dudok-Erf 58, 3315 KA DORDRECHT

61e Sint Nicolaaswandeltocht

35 km *** 08.30-08.30

25 km *** 08.30-08.30

20 km *** 08.30-08.30

15 km *** 08.30-08.30

10 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ’t ZAND MIDDELBURG

Strandpaviljoen Breezand, Strand Vrouwenpolder 10, 4354 XZ VROUWENPOLDER

36e Strandwandeltochten

40 km *** 09.00-09.00

25 km *** 09.00-09.00

15 km *** 10.00-11.00

10 km *** 10.00-11.00

5 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Clubgebouw Bargermarke, Oldenhave 78, 7824 CA EMMEN

Jubileumtocht/1e tocht winterserie

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere