bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 15

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

OC Tijl4, Boeretangsedreef 69, 2480 DESSEL

Campinatocht

4-8-14-17-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Zaal Jeugd en Cultuur, Leo Baekelandstraat 10, 2180 EKEREN (ANTWERPEN)

Herfstwandeling

6-9-12-16-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE RUISBROEK vzw (1151)

Familieheem, Gasthuisdreef, 2870 RUISBROEK (PUURS)

36e Herfsttochten

5-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DONDERSLAGTRIPPERS vzw (2055)

't Heem, Kloosterstraat 5, 3670 MEEUWEN (MEEUWEN-GRUITRODE)

Neveltocht

3-6-9-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Amandina College, Sint-Truidersteenweg, 3540 HERK-DE-STAD

29e Horizontocht

4-9-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

School Het Spectrum, Martelaarslaan 13, 9000 GENT

Leietocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

Herfsttocht

6-12-16-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KVR VLAAMS-BRABANT vzw (4013)

Ontmoetingscentrum Genadedal, Velderblok 2A, 3010 KESSEL-LO (LEUVEN)

9e Dynastietocht

4-6-11-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Land- en Tuinbouwinstituut, Maandagse, 8730 OEDELEM (BEERNEM)

Najaarstocht

4-6-11-15-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Zaal Zonneheem, Basijnsmolenstraat 6, 8840 OOSTNIEUWKERKE (STADEN)

Vredestocht

5-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS VAN GOGH (HT 076)

Salle Calva, Rue Ferrer 1, 7033 CUESMES (MONS)

Marche des Pendus

7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PIQUANTS HERVE (LG 003)

Coll่ge Providence, Avenue Reine Astrid, 4650 HERVE

46e Marche Internationale du Plateau

3-5-8-13-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

EERSTE HELDERSE WANDELVERENIGING DE JUTTER

Clubgebouw de Jutter, Spoorgracht 5 A, 1781 CC DEN HELDER

8e Stamppottocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORTVERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM

37e RWV-Winterserie (2e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

 

 

 

 

STICHTING INTERNATIONALE VIERDAAGSE APELDOORN

Landal Greenparks Rabbit Hill, Grevenhout 21, 3888 NR UDDEL

14e Kootwijker Duin- en Veentocht

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

DE ESTERSE WANDELAARS

’t Dorpshuus, Meester Bongaardsweg 2, 5364 PM ESCHAREN

Winterserie

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-12.30

6 km *** 09.00-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZONDER UITVALLERS THUIS

Basisschool het Venster, Churchill-laan 18, 5421 HA GEMERT

Winterserie

20 km *** 08.00-11.00

12 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Het Wapen van Westerhoven, Dorpstraat 26, 5563 BD WESTERHOVEN

54e OLAT winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DOOR OEFENING STERK BARCHEM

’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM

1e Wandeltocht Winterserie 2020

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Voor startlocatie zie website

Najaarswandeltocht

15 km *** 13.00-14.00

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COMPASS SPORT DIFFERDANGE asbl (GDL 142)

DIFFERDANGE

Differdange FLMP IVV Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere – Autre – Andere