bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

WOENSDAG – MERCREDI – MITTWOCH

 11

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum, Goorstraat 11, 2200 MORKHOVEN (HERENTALS)

Wandel Mee Dag

5-7-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

OLENSE POTTENSTAPPERS (1061)

Domein Teunenberg, Boerenkrijglaan 51, 2250 OLEN

12e Pottenwandeling

5-7-13-20-22-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV SCHORRESTAPPERS (1402)

Kantine RupelBoom FC, Acacialaan, 2850 BOOM

Walk for life

6-7-10-13-16-17-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KWSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Sint-Jozefinstituut, Kneippstraat 190-204, 3600 GENK

Herfsttocht

6-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LACHENDE WANDELAARS AALTER vzw (3003)

Sportcafé, Lindestraat 17, 9880 AALTER

Wandel Mee Dag

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Sporthal Meulebroek, Kaaiplein 32, 9220 HAMME

Wandel Mee Dag - Hamme Wandelt!

6-12-16 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

De Droomballon, Gyselstraat, 9100 NIEUWKERKEN-WAAS (SINT-NIKLAAS)

Wandel-Mee-Dag Sint-Niklaas

6-10-16-19-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Evenementenhall De Qubus, Lindestraat 45, 9700 OUDENAARDE

Wandel Mee Dag - Fun & Family

4-6-12-15-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

PASAR ZULTE (3502)

Ontmoetingscentrum Olsene, Kerkstraat 36, 9870 OLSENE (ZULTE)

Zulte Wandelt

5-10-15 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

OC Halleman, Dungelstraat 15, 3440 HALLE-BOOIENHOVEN (ZOUTLEEUW)

Herdenkingstocht Corry Hancke

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

S.O.K., Hasseltsebaan 43, 3290 DEURNE (DIEST)

Dorne Route

4-6-10-14-16-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

De Kier, Gosserieslaan, 8940 WERVIK

Wervik Wandelt

6-12 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN vzw (5100)

Club de B, 's Gravenwinkelstraat, 8820 TORHOUT

40e Wandel Mee Dag

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KREKETREKKERS KORTEMARK (5412)

OC De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK

Wandel Mee Dag

4-6-10-13-18-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Sportcomplex Meuleweg, Vissersstraat 2, 8340 MOERKERKE (DAMME)

Damme Wandelt

6-12-15-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE LA NATURE ATH asbl (HT 004)

Ecole communale, Rue de Ghislenghien 52, 7822 GHISLENGHIEN (ATH)

Marche de la cité des Géants

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOTTINES DE GERPINNES (HT 087)

Maison de Village de Fromiée, Rue de Biesme, 6280 GERPINNES

Marche des Bois

4-8-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere