bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 8

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

TA Den Biezerd, Wirixstraat 56, 2845 NIEL

17e Octaaftocht

5-7-12-17-21-28 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE GRUUN ZIPKES (1062)

GC IJzermael, Monseigneur Raeymaekersstraat 10, 2235 WESTMEERBEEK (HULSHOUT)

IJzermaeltocht

4-6-8-12-16-20-26 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Parochiecentrum, Kloosterstraat 5, 3990 PEER

22e Sint-Elooitocht

5-8-11-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Zaal Sint-Amandus, Sint-Aldegondisstraat 5, 3740 KLEINE-SPOUWEN (BILZEN)

Spek- en eierentocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

Wandel Mee

6-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Parochiezaal, Nieuwe Boekhoutestraat, 9968 BASSEVELDE (ASSENEDE)

4e Herfsttocht

6-12-18-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BOERENKRIJGSTAPPERS vzw (3450)

Festivalhal, Donklaan 123, 9290 BERLARE

Boerenkrijgstapperstocht - Slotwandeling Donkmeertrofee 2020

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TORNADO vzw (4027)

Gildezaal, Dorpplaats, 3190 BOORTMEERBEEK

Wandel Mee Dag

5-8-10-12-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Sporthal E. Soens, Singel 57, 1853 STROMBEEK-BEVER (GRIMBERGEN)

Singeltochten

5-8-13-18-25-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

GODELIEVESTAPPERS RUDDERVOORDE vzw (5059)

Ridefort, Sportstraat 2, 8020 RUDDERVOORDE (OOSTKAMP)

Lakebosschentocht

5-7-10-13-18-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST

Canadees Wandelweekend - 47e Canadese Bevrijdingsmars

8-13-18-33 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC De Fontein, Dikkebusstraat 30, 8954 WESTOUTER (HEUVELLAND)

Hellegattocht

5-9-12-16-22-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Evenementenhal Sportstadion, Bollewerpstraat 92A, 8770 INGELMUNSTER

30e Brigandtrotterstocht

6-12-18-21-28 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

50e Marche de l'Armistice

4-8-12-21-40 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WALLONIA NAMUR CLUB DE MARCHE asbl (NA 009)

Espace Pierre Collard, Rue de la Gare de Naninne 114, 5100 NANINNE (NAMUR)

7e Marche de l'Entre Meuse et Sambre

4-7-14-22-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK

50e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT

31e Snerttocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Café Boerke Mutsaers, Vijverlaan 2, 5042 PZ TILBURG

1e Winterserietocht Hart van Brabant

35 km *** 09.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

GROOT VELDHOVENSE ATLETIEK CLUB G.V.A.C.

Restaurant/camping het Witven, Runstraat 40, 5504 PE VELDHOVEN

Witvenwandelevent

22 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELCLUB DE MAASOEVER ROOSTEREN

Gemeenschapshuis Roosteren, Eyckholtstraat 7, 6116 BR ROOSTEREN

Maasoevertocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSTICHTING EPEN

Gemeenschapshuis Het Patronaat, Patronaatsplein 1, 6285 BD EPEN

Herfstwandeling

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING PASCHALIS

Jeugdhuis Woezik, Woeziksestraat 334, 6604 CC WIJCHEN

1e tocht 41e Winterwandelserie

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDELVERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS KAYL (GDL 029)

Vereinshaus Um Widdem, Rue de l'Hôtel de Ville 2, L-3674 KAYL

Kayl FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere