bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 7

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Zaal Zonneputteke, Zonneputteke 1 c, 2980 ZOERSEL

Ritselende Blarentocht

6-12-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

De Leemskuil, Hamonterweg 138b, 3950 BOCHOLT

Wandel Mee Dag

4-7-10-14-17 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

FLORASTAPPERS GENT vzw (3103)

deVierdeZaal, Driebeekstraat 2, 9050 GENTBRUGGE (GENT)

Spokentocht

6-9 km *** 14.00-21.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE ZILVERDISTEL (3200)

Parochiaal Centrum, Hofstraat, 9200 OUDEGEM (DENDERMONDE)

26e Filosofentocht

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Verwarmde tent, Alfred Verweeplein 1, 8300 KNOKKE-HEIST

Canadees Wandelweekend - Monumententocht

6-10-15-21 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ter Zaele, Hendrik Consciencestraat 7, 8600 BEERST (DIKSMUIDE)

3e Herfsttocht

7-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSSTAPPERS WESTHOEK (5511)

CC Den Tap, Klerkenstraat 37, 8920 LANGEMARK (LANGEMARK-POELKAPELLE)

12e Curieuze 'In Flanders Fields' - '14-'18-tocht

7-10-14-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CERCLE DES MARCHEURS DE SAIVE (LG 013)

La Caserne de Saive, Rue Cahorday 1, 4671 SAIVE (BLÉGNY)

50e Marche de l'Armistice

4-8-12-21-40-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE ZWERVERS

Café Het Carillion, President Kennedyplein 5, 1945 SG BEVERWIJK

50e Sint Maartentocht

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

Het Polderwiel, Dudok-Erf 58, 3315 KA DORDRECHT

403e Wandeltocht RS80 nr. 3

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT

31e Snerttocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Het Polderhuis, Zuidstraat 154, 4361 AK WESTKAPELLE

Memorial Walcheren '40-'45 (novembertocht)

35 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDELVERENIGINGEN

Het Wandelhonk, Veemarkt 35, 8011 AJ ZWOLLE

Blauwvingerwandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

EXTRATIUS ADVENTURES/BEZOEKERSCENTRUM NUNSPEET

Plesmanlaan, Plesmanlaan 22, 8072 PT NUNSPEET

Herfst Veluwewandeling

25 km *** 09.00-14.00

16 km *** 09.00-14.00

12 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING GEMEENSCHAPSRUIMTE MOLENEND/ROODKERK

Dorpshuis de Mounestien, Mounewei 1, 9063 JL MUNEIN

7e Kleurenkuier

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

SCHLËNNERFLITZER HOUSCHENT asbl (GDL 127)

Centre Culturel, Op der Héi 9, L-9809 HOSINGEN

Weltdiabetikertag - Wanderung der 10.000 Schritte

5-10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere