bnl logo 2014.png

 

 

 

NOVEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 1

NOVEMBER – NOVEMBRE – NOVEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KORHOENSTAPPERS vzw (1055)

De Heischuur, Schuurhoven 2, 2360 OUD-TURNHOUT

15e Klein Peerkentocht - Walk 2 Gether-tocht

5-7-12-18-25-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

MERKSEMSE WANDELCLUB DE STROBOEREN vzw (1056)

Sportpark Kattegat, Bredabaan 280, 2990 WUUSTWEZEL

Sterbostochten

6-10-12-18-24-28-35 km *** 07.30 -15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SPORT + KINROOI vzw (2036)

Ontmoetingshuis De Riet, Schoolstraat 20, 3680 OPOETEREN (MAASEIK)

Herfsttocht

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

Zaal COC, Brugstraat, 3770 KANNE (RIEMST)

Wandel Mee in wondermooi Kanne

4-6-8-9-12-17-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Parochiecentrum, Poststraat 48, 9860 BALEGEM (OOSTERZELE)

33e Pannenkoekentocht

6-10-14-18-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Middenschool en Atheneum, Mevrouw Courtmanslaan 80, 9990 MALDEGEM

Allerheiligentocht

4-9-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

VIA School, Waaibergstraat 43-45, 3300 TIENEN

Pannenkoekentocht

3-6-9-13-18-22-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSSTAPPERS WESTHOEK (5511)

CC Het Riet, Seelbachdreef 4, 8902 ZILLEBEKE (IEPER)

12e Curieuze wandeling langs de Palingbeek

6-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DE L'ARGENTINE (BBW 045)

Salle du Mahiermont, Rue Jean-Baptiste Stouffs 12, 1332 GENVAL (RIXENSART)

33e Marche de l'Argentine

5-11-16 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LIBERCHIES SPORTS ET LOISIRS (HT 074)

Ecole du Centre, Rue Célestin Freinet 1, 6230 PONT-À-CELLES

22e Marche de la Vallée du Piéton

3-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

45e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen, Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE

Late Herfstwandeling de Zilte Zoen

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Gewoon bij Winny, Hoogeveenseweg 14 A, 2391 NR HAZERSWOUDE-DORP

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.30-12.30

 

 

 

 

ROTTERDAMSE WANDELSPORT VERENIGING (RWV)

Sportcomplex Langepad, Langepad 16, 3062 CJ ROTTERDAM

37e RWV-Winterserie (1e tocht)

15 km *** 09.45-10.30

10 km *** 09.45-10.30

5 km *** 09.45-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING WAALWIJK ‘82

Buurthuis Zanddonk, Willaertpark 2 A, 5144 VM WAALWIJK

1e Winterserietocht 2020/2021

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-10.30

20 km *** 09.00-11.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

STICHTING SINT MAARTEN WANDELTOCHT DEN DUNGEN

Basisschool de Wegwijzer, Brouwerstraat 2, 5271 XR SINT-MICHIELSGESTEL

Wsv St. Maartenwandeltocht

15 km *** 10.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HERMODE

Clubhuis Den Herd, Willem Alexanderlaan 5, 5712 CA SOMEREN

Winterserie Hermode

20 km *** 09.00-12.00

14 km *** 09.00-12.00

7 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN ‘t ZORGHUUS

Café-restaurant Roelanzia, Lovinckplein 2, 5813 CC YSSELSTEYN LB

Rondje Ysselsteyn

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

R.K. WANDELSPORTVERENIGING D.W.S.

Iedershuus, Kapelstraat 7 A, 5851 AS AFFERDEN L

Maasduinentocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BRUMMEN

Café de Vroolijke Frans, Knoevenoordstraat 51, 6971 LH BRUMMEN

18e Rode Kruistocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING TYNAARLO

Café 't Witte Huis, Schipborgerweg 7, 9483 PH ZEEGSE

Zeegser najaarstocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere