bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 31

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 Belgi๋ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat 42, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Bostocht

5-6-10-10-15-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Parochiezaal, Hof van Belsele 2, 9111 BELSELE (SINT-NIKLAAS)

6e Herfsttocht

5-7-9-15-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Feestzaal Bevegemse Vijvers, Bevegemsevijvers 1, 9620 ZOTTEGEM

Halloween Pompoenentocht

7-10-14-21 km *** 14.00-21.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE WESTHOEKSTAPPERS (5205)

Familiekring Parochiezaal, Crescendostraat 19, 8900 IEPER

Herfsttocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Sporthal De Branding (kelderzaal), Populierenlaan 1, 8430 MIDDELKERKE

Halloweentocht

4-7-14-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Markthuis, Markt 1, 8650 HOUTHULST

12e Pompoentocht

4-6-10 km *** 12.00-21.00

 

 

 

 

LES ROTEUS DI HOUSSAIE BEYNE-HEUSAY (LG 144)

Amicale Concorde, Rue du Heusay 31, 4610 BEYNE-HEUSAY

45e Marche Internationale du Houx

4-6-12-21-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Centre Sportif, Rue Saint-Martin 21, 5190 JEMEPPE-SUR-SAMBRE

Marche aux couleurs de saison

4-7-14-21-30-50 km *** 06.00-16.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Restaurant de Zilte Zoen,Boulevard 2, 1931 CJ EGMOND AAN ZEE

Late Herfstwandeling de Zilte Zoen

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.15-09.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORT ‘78

SV Hillegom, Van den Endelaan 7 D, 2182 ES HILLEGOM

De Hollandse savannetocht

40 km *** 09.00-09.15

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING NOOIT GEDACHT

Sport- en zalencentrum de Spil, Willem van den Heerikweg 1, 2971 XG BLESKENSGRAAF CA

14e Snerttocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.30-12.00

5 km *** 09.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING GROENE VRIENDEN BEVRIJDINGSMUSEUM

Bevrijdingsmuseum Zeeland, Coudorp 41, 4455 AH NIEUWDORP ZLD

11e Mallardmars

36 km *** 08.00-10.00

27 km *** 08.00-12.00

13 km *** 09.00-14.00

6 km *** 09.40-09.40

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport & gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2 D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK

Lichtjestocht

12 km *** 19.00-19.00

6 km *** 19.00-19.00

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE

Halloweentocht

25 km *** 08.00-08.00

25 km *** 08.30-08.30

15 km *** 09.00-09.00

15 km *** 09.30-09.30

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING VALKENSWAARD

HolaPress, Kluizerdijk 1, 5554 XA VALKENSWAARD

HolaPress Wandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ALMELOSE WANDELKRING

Bistro le Primeur, Lohuisstraat 1, 7627 NL BORNERBROEK

Snerttocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Zalencentrum De Buorskip, Vlaslaan 26, 9244 CH BEETSTERZWAAG

Beekdal Wandeltocht

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere