bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 25

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

HERENTALSE WV vzw (1026)

Parochiecentrum, Boerenkrijglaan, 2260 WESTERLO

30e Kastelentocht

4-7-10-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADODDERS SKW vzw (1063)

Firma De Ceuster Grondveredeling, Fortsesteenweg 30, 2860 SINT-KATELIJNE-WAVER

Jan Kadoddertocht

6-11-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Parochiezaal Holheide, Heikapper, 3900 OVERPELT

Vliegdentocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE TROTTERS vzw (2021)

Witte Zaal (hoek Kluisstraat 1), Vrunstraat, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Trotterstocht - Promotocht

4-6-10-12-19-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV WETTEREN (3010)

Scheppersinstituut, Cooppallaan 128, 9230 WETTEREN

64e Voettochten der Tuinbouwstreek

6-12-15-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE LEEUWERIK LANDEN vzw (4001)

OC Wing, Neerwindenstraat 53, 3400 NEERWINDEN (LANDEN)

Najaarstocht

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

GO! Atheneum Liedekerke, Affligemsetraat 100, 1770 LIEDEKERKE

Herfsttocht

5-9-13-18 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Basisschool De Cocon, Veldonkstraat 10, 3120 TREMELO

11e Winteruurtocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

V.T.I. Harelbeke - Guldensporencollege Engineering Harelbeke, Stasegemsesteenweg 40, 8530 HARELBEKE

30e Wandeltocht Herdenking Marcel Verstraete

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

RUSTIGE BOSSTAPPERS JABBEKE vzw (5178)

Zaal Sarkoheem, Sarkoheemstraat 4, 8490 ZERKEGEM (JABBEKE)

36e R.B.S.-tocht

4-7-13-18-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITSOONE STAPPERS KROMBEKE (5180)

OC De Bollaard, Winnezelestraat 18, 8978 WATOU (POPERINGE)

29e Frontieretocht

7-12-18-24-28 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MICHIEL MISPELONVRIENDEN (5295)

Zaal De Kouter, Ichtegemstraat 2B, 8610 KORTEMARK

24e Handzaamsetocht

4-6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

OC Aarsele, Schoolstraat 1, 8700 AARSELE (TIELT)

Herfsttocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES SYMPAS DE LANDELIES (HT 071)

Salle des Fougères, Rue des Fougères 85, 6110 MONTIGNY-LE-TILLEUL

3e Balade d'automne

3-6-11-15 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES HULL'OTTES PROFONDEVILLE asbl (NA 031)

Salle Paroissiale, Rue Jules Borbouse 57, 5170 BOIS-DE-VILLERS (PROFONDEVILLE)

Marche d'Automne

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof, 4770 AMEL

47. Internationale Wanderung und Euregio Marching Trophy

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING NOORDWIJKERHOUTSE STRANDLOPERS

zie website, Maandagsewetering 202, 2211 WV NOORDWIJKERHOUT

Herfstwandeling

15 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

STICHTING CULTUUR EN VOORZIENINGEN VORSTENBOSCH

Bar de Ketel, Kerkstraat 13, 5476 KA VORSTENBOSCH

Herfst Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING BUURTHUIS ‘t SANT

Witrijtseweg 9, 5571 XJ BERGEIJK

47e Klavertje Vier Herfstwandeling

27 km *** 07.00-13.00

15 km *** 07.00-14.00

10 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

BACH SV

Eetcafé De Prairie, Sebastiaanstraat 51, 6011 RD ELL

Natuurwandeling

25 km *** 08.00-12.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

9 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING ETENAKEN

Café a Gen Baan, Parallelweg 30, 6321 BC WIJLRE

Herfstwandeling Etenaken

25 km *** 07.30-11.00

18 km *** 07.30-12.00

12 km *** 07.30-13.00

9 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

CARNAVALSVERENIGING DE KRULSTARTE

MFC de Koppel, Dorpsstraat 45, 6587 AV MIDDELAAR

Kiste Trui Wandeltocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

LOCHEMSE EVENEMENTEN ORGANISATIE

Eetcafé De Zonnebloem, Zutphenseweg 103, 7241 SC LOCHEM

33e Herfsttintentocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

SPORTVERENIGING WILSKRACHT

’t Kelrehuus, Zuiderstraat 12, 7035 AW KILDER

47e Herfstkleurentocht Kilder

35 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-14.00

10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

ARDENNER FRËNN BIGONVILLE asbl (GDL 087)

Centre Culturel, Rue Principale, L-8814 BIGONVILLE

Bigonville FLMP IVV Wanderung

3-5-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere