bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 24

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BOSGEUZEN-VOORKEMPEN vzw (1006)

Gehandicaptensportclub Wapper, Fort II straat 2, 2160 WOMMELGEM

Herfstwandeling

4-6-10-15-21-26 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE RAVELSE WANDELAARS (1060)

Parochiecentrum Sint-Michiel, Koning Albertstraat 124, 2381 WEELDE (RAVELS)

13e Elfenwandeling - 4e Pierenmarathon

6-8-12-18-23-30-35-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB PAUL GERARD BERINGEN vzw (2051)

De Kardijk, Burgemeester Heymansplein, 3581 BEVERLO (BERINGEN)

Herdenkingstocht August Molenberghs

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Gemeentelijke Basisschool Denderwindeke, Edingsesteenweg 344, 9400 DENDERWINDEKE (NINOVE)

Winteruurtocht

7-10-14-18-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

Heidehof, Heizijdestraat 20, 9280 LEBBEKE

13e Heizijdetocht

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Eendracht, Dorpstraat 48, 9260 SERSKAMP (WICHELEN)

Euraudax Lede

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

DE SPARTASTAPPERS ARDOOIE vzw (5391)

Vrije Basisschool Sint-Antonius, Sint-Antoniusstraat 3, 8760 MEULEBEKE

Ardooise Veldbostocht

5-10-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

S.R.P.A. Charleroi, Rue Jules Ruhl 211, 6032 MONT-SUR-MARCHIENNE (CHARLEROI)

10e Marche des Animaux

3-6-11-16 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU VAL DE VERNE DE PÉRUWELZ (HT 018)

Ecoles Communales de la Roë, Rue des Ecoles 77, 7600 PÉRUWELZ

37e Marche du Val de Verne

4-7-14-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES BOTT'IN ESNEUX (LG 083)

Ecole Athénée Royal, Rue de l'Athénée, 4130 ESNEUX

Marche du Val de l'Ourthe

4-7-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Route de l'Amblève 18, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (MALMEDY)

43e Marche de l'après-midi

6-12 km *** 13.00-19.00

 

 

 

 

CHARLYS WANDERCLUB MONTENAU (VGDS 012)

Schützenhalle Montenau, Am Bahnhof 3, 4770 AMEL

47. Internationale Wanderung und Euregio Marching Trophy

4-7-12-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere