bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 18

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

CC Ter Dilft, Sint-Amandsesteenweg 43, 2880 BORNEM

52e Oktoberfestmarsen

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV BERCHLAER (1045)

Ontmoetingscentrum PC Ballaer, Markt 27, 2590 BERLAAR

31e Nete- en Kastelentocht

4-6-12-18-22-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV WANDELEND PAAL vzw (2023)

Parochiezaal Sint-Paulus, Diestersesteenweg 33, 3583 PAAL (BERINGEN)

48e Internationale Tocht

4-7-12-16-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Trefcentrum, Bergsken 1, 9310 MOORSEL (AALST)

Nazomertocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Zwalmparel, Sportlaan, 9630 ZWALM

Herfsttocht

6-10-15-21-30-36 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HEIDETOCHTEN KESTER-GOOIK vzw (4358)

Don Bosco Instituut, Lenniksesteenweg 2, 1500 HALLE

Nazomertocht

6-10-16-19-26-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

De Cerkel, Tervuursesteenweg 164, 3060 BERTEM

6e Herfstwandelingen

6-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

VIVES-Campus, Xaverianenstraat 10, 8200 SINT-MICHIELS (BRUGGE)

13e VIVES-Campustocht - 2e Ariane Leukemie Wandel Rendez-Vous

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VLAEMSCH HUISEKE GODEWAERSVELDE (5344)

Feestzaal/Salle de Fêtes, Rue de Callicanes, 59270 GODEWAERSVELDE

Sint-Hubertustocht - Randonnée de Saint-Hubert

6-12-18-25-33 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DREVESTAPPERS ZONNEBEKE (5542)

PC De Craeye, Kraaiveldstraat 7, 8980 PASSENDALE (ZONNEBEKE)

3e Rondom kaasdorp Passendale

5-10-12-15-20-26 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

SECTION MARCHE STIB (BBW 046)

Musée du Tram, Avenue de Tervueren 364 B, 1150 WOLUWE-SAINT-PIERRE

32e Metrabus

4-10-15-21-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AUDAX TOURNAI MARCHE (HT 080)

L'Vint d'Bisse, Rue Carlos Gallaix, 7521 CHERCQ (TOURNAI)

La Warchinoise

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (DALHEM)

44e Marche Charlemagne - Euregio Marching Trophy

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES SANGLIERS DU SAMSON (NA 017)

Centre Récréatif de Mozet, Rue des Deux Chênes, 5340 MOZET (GESVES)

43e Marche des Vacances

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONGE TIPPELAARS

sporthal Dukdalf, Reede 2 A, 3232 CV BRIELLE

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Kantine atletiekvereniging Sprint, Dr. Schaepmanlaan 4, 4837 BW BREDA

27e West-Brabantse Loopdag

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

De Schakel, Kerkstraat 104, 5126 GD GILZE

Herfsttocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE KEISTAMPERS

Jacob-Roelandslyceum, Grote Beemd 3, 5281 CC BOXTEL

Herfstkleurentocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

7 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV OLLANDSE LANGE AFSTAND TIPPELAARS (OLAT)

Zaal Den Driehoek, Brugstraat 34, 5382 JD VINKEL

54e OLAT Winterserie

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

STICHTING UN EINDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT

Herfstiezwerftietocht

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-10.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE NATUURVRIENDEN

Café Den Tommes, Grootdorp 40, 5815 AE MERSELO

Winterserie

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Partycentrum De Sluis, Industriekade 58, 6006 SJ WEERT

Bob's Adventure Store Herfstwandeling

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VELDLOPERS

Herberg De Zwarte Ruiter, Markt 4, 6271 BD GULPEN

58e Kastelentocht

30 km *** 08.00-10.00

24 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BUURTVERENIGING KLEIN AMSTERDAM

Boerderij De Diederik, Gravenstraat 30, 7383 RK VOORST GEM VOORST

17e Snertwandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.30

 

 

 

 

TRIMGROEP KARIBOES GOOR EN OMSTREKEN

Camping Monte Bello, Goorseweg 49, 7475 BC MARKELO

Herfstwandeltocht

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

BEWEGINGSCENTRUM NORG V.O.F.

Bewegingscentrum Norg, Eenerstraat 52 A, 9331 HD NORG

Spektakeltocht Norg

15 km *** 11.30-12.30

10 km *** 09.30-10.30

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK

Drentse Hooglanden wandel2daagse Westerbork

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS BASCHARAGE asbl (GDL 062)

Käerjenger Treff, Avenue de Luxembourg 54, L-4940 BASCHARAGE

Bascharage FLMP IVV Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere