bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 17

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV EUREK@ vzw (2102)

Blondeswinning, Sapstraat 25, 3740 GROTE-SPOUWEN (BILZEN)

Herfsttocht

4-7-11-20-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal COC, Ephrem de Malanderplein 7, 9600 RONSE

Herfst op zijn mooist - Experience Musea

4-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC LANGDORP vzw (4006)

Kortakkerzaal, Kortakker, 3202 RILLAAR (AARSCHOT)

16e Tienbundertocht

5-8-12-16-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans 20, 1320 HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)

Euraudax Mardax

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WSJV NACHT VAN VLAANDEREN vzw (5100)

Zaal Rozendale, Rozeveldstraat 34, 8820 TORHOUT

Groenhovebostocht

7-14-18-23 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Gemeentelijke Basisschool - Zaal Barthel, Moeskroenstraat 525, 8930 REKKEM (MENEN)

27e Open Grenstocht

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Cercle Saint-Charles, Rue de l'Eglise 72, 6061 MONTIGNIES-SUR-SAMBRE (CHARLEROI)

45e Marche du Pays de Charleroi

4-7-14-21-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS ALLIANCE WARSAGE (LG 103)

Salle Alliance, Rue des Combattants 1, 4608 WARSAGE (DALHEM)

44e Marche Charlemagne - Euregio Marching Trophy

4-7-13-21-32 km *** 06.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Olympisch Stadion (behalve de 14 km Station Sloterdijk en 10 km Stopera), Olympisch Stadion 21, 1076 DE AMSTERDAM

Amsterdam City Walk

33 km *** 07.00-10.00

26 km *** 07.30-11.00

20 km *** 08.00-11.00

17 km *** 08.30-11.00

14 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING R.E.T.

Metrostation Hoogvliet, Langs de Baan 94, 3191 TP HOOGVLIET ROTTERDAM

40e RET Metrowandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONGE TIPPELAARS

sporthal Dukdalf, Reede 2 A, 3232 CV BRIELLE

Najaarstocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-14.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT DORDRECHT E.O.

Sportcomplex het Bosch, Nieuwe Rijksweg 8, 4128 BN LEXMOND

Bruinebonensoeptocht

25 km *** 09.00-10.30

15 km *** 09.00-11.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WSV WILLEN IS KUNNEN

Ons Plekje, Falckstraat 4, 4384 AA VLISSINGEN

Herfsttocht

20 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.30-12.30

10 km *** 09.30-12.30

5 km *** 09.30-12.30

 

 

 

 

WANDELSPORT ’78

Brasserie restaurant Korderijnk Sinds 1916, Stationsstraat 31, 7391 EH TWELLO

Landgoederen langs de IJssel

40 km *** 09.00-09.15

20 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING MAGISCH VOLKSVERMAAK DRENTHE

Restaurant Meursinge, Hoofdstraat 48, 9431 AE WESTERBORK

Drentse Hooglanden wandel2daagse Westerbork

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE BLIJE WANDELAARS

Kantine sportpark, Oostersingel 52, 9698 BC WEDDE

36e Herfsttintentocht

25 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

FRIESE LANGE AFSTAND LOPERS

Sportcentrum Kardinge, Kardingerplein 1, 9735 AA GRONINGEN

Kardinge Wandeltocht

50 km *** 08.45-09.00

40 km *** 09.00-09.15

25 km *** 09.00-09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere