bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Gemeentelijk Technisch Instituut, Rooienberg 20, 2570 DUFFEL

31e Ter Elsttocht

6-12-18-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiecentrum Den Baptist, Sint-Jansstraat 146, 2910 ESSEN

28e Rose Gronontocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-18-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

School De Schom, De Schom 8, 3600 TERMIEN-GENK

Melbergtocht

6-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Parochiezaal De Statie, Sint Odilialaan 58, 3930 ACHEL (HAMONT-ACHEL)

Achelse Kluiswandeling

6-9-13-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 4, 9250 WAASMUNSTER

46e Oktober- en Kastanjetochten

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

De Vierklaver, Groenstraat 1, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

8e Natuurtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Ontmoetingscentrum Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW

Streekbierentocht

5-10-15-20-25 km *** 07.15-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Den Amer, Boudewijnvest 5, 3290 DIEST

25e Oranjetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Zaal Ons Huis, Kerkdries 2-26, 1933 STERREBEEK (ZAVENTEM)

30e Herfsttocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 8, 8210 ZEDELGEM

37e Zilleghemtocht

4-6-12-18-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC Ten Vrielande, Brugseweg, 8904 BOEZINGE (IEPER)

Van Sas tot Sastocht

7-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT 025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE

44e Marche de la Police de Binche

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT

44e Marche d'automne

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle La Renaissance, Rue de Cobut 13, 5620 FLAVION (FLORENNES)

27e Marche automnale

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE LAATSTE LOODJES

Evean zorgcentrum Oostergouw, Koningin Julianaweg 10, 1502 DZ ZAANDAM

17e Evean Herfstwandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern,Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVERENIGING DE JONGE ATLEET

VV Achtmaal, Buntweg 7, 4885 KT ACHTMAAL

Herfstwandeltocht

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING SCOUTING BOEKEL

Blokhut D’n Perekker, Mezenlaan 20, 5427 SL BOEKEL

44e Scoutwalk

25 km *** 09.30-10.30

 

 

 

 

DE ESTERE WANDELAARS

Sporthal Kloosterhof Beers, Grotestraat 14, 5437 AS BEERS NB

Irenemars

25 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-13.00

10 km *** 07.30-14.00

5 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING LOPERSGROEP DEURNE

Hotel eetcafé In D'Ouwe Peel, Oude Peelstraat 2, 5759 PC HELENAVEEN

Walk of Veen

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING DAMESCOMITE FANFARE ST. WILLIBRORDUS

Schutterslokaal Heyer Heufke, Lochtstraat 8 A, 6039 RV STRAMPROY

28e Herfstwandeltocht

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

13 km *** 07.30-14.00

8 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

VOCAL GROUP MAGAN

Café zaal In de Kroeën, Hoofdstraat 23, 6281 BB MECHELEN

Herfstwandeling

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING GELDERLAND

De Leemkuil, Luciaweg 2, 6523 NK NIJMEGEN

69e Spac Sport Herfstkleurentocht

30 km *** 09.00-10.30

25 km *** 09.00-11.30

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.30

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Lunchroom Erg Leuk, Rozendaalselaan 60, 6881 LE VELP GLD

Bourgondisch Najaars Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

22 km *** 10.00-10.00

20 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN

15e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDELFEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN GLD

46e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OLST

Kasteel De Haere, Haereweg 4, 8121 PJ OLST

Landgoederentocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VERENIGING WANDELGROEP DE EEKHOF

Dorpshuis De Eekhof, Oal Diek 3, 9454 PL EKEHAAR

13e Herfstwandeltocht

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COMITÉ D'ACTIVITÉ DU PERSONNEL VOYAGES EMILE WEBER asbl (GDL 134)

Voyages Emile Weber, Z.I. Réckschleed, L-5411 CANACH

CANACH FLMP IVV WANDERUNG

5-10-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 Andere Autre Andere