bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 11

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV NETELAND DUFFEL vzw (1037)

Gemeentelijk Technisch Instituut, Rooienberg 20, 2570 DUFFEL

31e Ter Elsttocht

6-12-18-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SINT-JANSSTAPPERS (1287)

Parochiecentrum Den Baptist, Sint-Jansstraat 146, 2910 ESSEN

28e Rose Gronontocht - Walk 2 Gether-tocht

6-12-18-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWSV DE HEIKNEUTERS vzw (2006)

Feestzaal Bethanië, Bethaniëstraat 74, 3600 GENK

Melbergtocht

6-8-12-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE GREVENBROEKERS vzw (2040)

Parochiezaal De Statie, Sint Odilialaan 58, 3930 ACHEL (HAMONT-ACHEL)

Achelse Kluiswandeling

6-9-13-17-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

ROOSENBERG WANDELKLUB WAASMUNSTER vzw (3029)

POC, Rivierstraat 4, 9250 WAASMUNSTER

46e Oktober- en Kastanjetochten

6-12-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

De Vierklaver, Groenstraat 1, 9660 MICHELBEKE (BRAKEL)

8e Natuurtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ST.PIETERS-LEEUW vzw (4028)

Ontmoetingscentrum Zonnig Leven, Jan Vanderstraetenstraat 198, 1600 SINT-PIETERS-LEEUW

Streekbierentocht

5-10-15-20-25 km *** 07.15-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Den Amer, Boudewijnvest 5, 3290 DIEST

25e Oranjetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE PARKVRIENDEN ZAVENTEM (4165)

Zaal Ons Huis, Kerkdries 2-26, 1933 STERREBEEK (ZAVENTEM)

30e Herfsttocht

5-8-12-16-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

Sportcentrum De Groene Meersen, Stadionlaan 8, 8210 ZEDELGEM

37e Zilleghemtocht

4-6-12-18-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC Ten Vrielande, Brugseweg, 8904 BOEZINGE (IEPER)

Van Sas tot Sastocht

7-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE BINCHE (HT 025)

Salle du Kursaal, Avenue Wanderpepen 30, 7130 BINCHE

44e Marche de la Police de Binche

4-6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT

44e Marche d'automne

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LÉGENDES (LG 173)

Salle de la Renaissance, Rue Vieille Chera 6, 4140 SPRIMONT

Marche des Légendes

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle La Renaissance, Rue de Cobut 13, 5620 FLAVION (FLORENNES)

27e Marche automnale

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere