bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 10

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE BENNEWED (2091)

Wijklokaal De Bennewed, Binnenvaartstraat 51, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Plassentocht

4-8-12 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSC KLAVERTJE VIER WORTEGEM-PETEGEM (3447)

Zaal De Amandel, Ooikeplein 17, 9790 OOIKE (WORTEGEM-PETEGEM)

3e Rondom Ooike-wandeling

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SWITCHBACK MEMORIAL MARCH-CLUB MALDEGEM (3501)

CC Den Hoogen Pad, Adegem-Dorp 16, 9991 ADEGEM (MALDEGEM)

Meetjesland… maak het mee - Switchback Memorial March

4-8-12-16-24-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BOLLEKENS ROTSELAAR vzw (4018)

Montfortcollege, Aarschotsesteenweg 39, 3110 ROTSELAAR

Najaarstocht

4-6-10-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WRC MANKE FIEL vzw (4046)

Zaal De Leerheide, Oostkouter 1, 1730 ASSE

Baamistochten

3-5-7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KOEKELARE vzw (5127)

Sportcentrum Ichtegem, Keibergstraat 32, 8480 ICHTEGEM

Natuurwandeling

4-6-10-15-17-23 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

Gemeenschapcentrum De Bunder, Iepersestraat 52B, 8890 MOORSLEDE

Grimmerttocht

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

10-10-2020

MARCHEURS DU FORT DE BATTICE (LG 042)

Salle Saint-Vincent, Rue du Centre, 4651 BATTICE (HERVE)

45e Marche d'après-midi

5-10 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

POMONA TROTTERS WELKENRAEDT (LG 112)

Centre Sportif, Rue Grétry 10, 4840 WELKENRAEDT

44e Marche d'automne - Euregio Marching Trophy (50 km)

3-6-12-21-30-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

FOOTING CLUB FOSSES asbl (NA 001)

Collège Saint-André, Rue Sainte-Brigide, 5070 FOSSES-LA-VILLE

Marche des Monastères

4-6-12-20-25-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING WANDELCOMMISSIE CASTRICUM

Dorpshuis De Kern,Overtoom 15, 1901 EW CASTRICUM

Paddenstoelenwandeltocht

25 km *** 09.30-11.00

20 km *** 09.30-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 09.30-13.00

5 km *** 09.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD ‘80

Zwembad de Schilp, Schaapweg 4, 2285 SP RIJSWIJK ZH

402e Wandeltocht RS80 nr. 2

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING JE GRENZEN VERLEGGEN

Atletiekvereniging Olympus '70, Galgeweg 35, 2671 MR NAALDWIJK

Nacht van het Westland - Wandeldag

45 km *** 08.00-09.00

30 km *** 09.00-10.00

15 km *** 10.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORT SLUIS

Kantine sportpark, Mauritsweg 3, 4515 LA IJZENDIJKE

10e Herfstwandeltocht

28 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

13 km *** 08.00-13.00

6 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

DE LOSSE FEETER

Buurthuis De Linde, Wipakker 16, 4872 XH ETTEN-LEUR

Najaarswandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

Restaurant-zaal-ijssalon Nieuw Schaijk, Rijksweg 46, 5374 RB SCHAIJK

Pater Vos Tocht

25 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-10.30

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

6 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING WICHERUMLOO

Edeseweg, Edeseweg 51, 6733 AC WEKEROM

Wicherumloo(p)

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Lunchroom Erg Leuk, Rozendaalselaan 60, 6881 LE VELP GLD

Bourgondisch Najaars Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

22 km *** 10.00-10.00

20 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE WANDELVRIEND

D'n Heurnsen Tref, Brethouwerweg 9, 7122 KG AALTEN

15e Herfst wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

APELDOORNSE WANDEL FEDERATIE

Dorpshuis de Brink, Hoofdweg 5, 7371 AC LOENEN GLD

46e Watervalwandelingen

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

ENSCHEDESE WANDELSPORT BOND (EWB)

Café Sprakel, Dorpsstraat 137, 7524 CH ENSCHEDE

Herfstkleurentocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SALLANDS LANDBOUWMUSEUM DE LAARMAN

Museum De Laarman, Butzelaarstraat 60, 8105 AR LUTTENBERG

Herfstwandeling

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORT/FIETSVERENIGING DE BLAREN

Café-restaurant De Duker (sporthal), Dwarsvaartweg 2, 8391 ML NOORDWOLDE FR

Dr. Verdeniustocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-10.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

COMITÉ D'ACTIVITÉ DU PERSONNEL VOYAGES EMILE WEBER asbl (GDL 134)

Voyages Emile Weber, Z.I. Réckschleed, L-5411 CANACH

Canach FLMP IVV Fackelwanderung

5-10 km *** 15.00-23.00

 

 

 

 Andere Autre Andere