bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 4

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV CLUB 76 MERKSEM vzw (1007)

Parochiecentrum Sint-Martinus, Sint-Jozeflei, 2390 WESTMALLE (MALLE)

44e Internationale Wandeltocht

5-10-15-20-30-42 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

School Busleyden Atheneum - Campus Botaniek, Augustijnenstraat 92, 2800 MECHELEN

Maneblusserswandeling in en rondom Mechelen

6-11-16-21-26-31 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

KWSV OK50 ZONHOVEN vzw (2001)

Sint-Berchmansinstituut, Kleine Hemmenweg 4, 3520 ZONHOVEN

Jan Tielenstocht

4-8-13-19-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB TEMSE (3182)

Sint-Jan Berchmansinstituut, Zoete Moederstraat, 9150 RUPELMONDE (KRUIBEKE)

7e Mercatortocht

7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

FEESTKOMITEE - OVERSLAG WACHTEBEKE (3320)

Buurthuis De Zwarte Ruiter, Schoolstraat 3, 9185 WACHTEBEKE

De Zwarte Ruitertocht

8-12-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Gemeenteschool, Schoolstraat 4, 9260 SERSKAMP (WICHELEN)

13e Nonnenbostocht

6-7-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUSTIGE STAPPERS vzw (4054)

Parochiezaal, Stationsstraat, 2230 RAMSEL (HERSELT)

Wandeling tussen Demer en Nete

4-6-10-14-23-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KRUIKENBURG vzw (4147)

Basisschool De Brug, Statiestraat 35A, 1740 TERNAT

42e Kruikenburgse Wandeltochten

4-8-12-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Den Akker/Malpertuus, Oude Rozebekestraat 53, 8830 HOOGLEDE

Warden Oom Wandeling

4-10-13-16-21-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

OC Otegem, Scheldestraat 14, 8553 OTEGEM (ZWEVEGEM)

18e Waterhoektocht

4-7-14-21-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BUENCAMINO STEP FORWARD vzw (5533)

De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE

Tweedaagse van de Westkust

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POLICE WALKERS (BBW 053)

Salle Gildenhuis, Rue de l'Eglise 31, 1630 LINKEBEEK

2e Balade entre Soignes et Senne

5-8-14-22 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU SOUVENIR DE LEUZE (HT 051)

Centre La Pommeraie - Salle Sport, Rue du Culot, 7972 ELLIGNIES-SAINTE-ANNE (BELOEIL)

37e Randonnée des Ballotils - Challenge interclubs ACHO

4-8-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blégny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY

Marche Châteaux et abbaye Val-Dieu - Langs koolmijn en abdij

4-7-9-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES HIRONDELLES LONGVILLY (LUX 015)

Local du Club, Rue de Clervaux, 6600 LONGVILLY (BASTOGNE)

44e Marche des Feuilles Mortes

4-7-13-20 km *** 07.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HET GOUDEN BOLTJE

Voor startlocatie zie website, Bakkenweg 16, 1797 RJ DEN HOORN TEXEL

Sponsorwandeltocht

15 km *** 13.00-14.00

10 km *** 13.00-14.00

5 km *** 13.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

SV Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP

3e Familiewandeling

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

Theetuin ’t Woutje, Burgemeester Ten Heuvelhofweg 83, 2391 MA HAZERSWOUDE-DORP

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.30-12.30

 

 

 

 

VERENIGING AUSTERLITZ BELANG

Dorpshuis ’t Trefpunt, Schooldwarsweg 19, 3711 BM AUSTERLITZ

Najaars Wandelweekend Austerlitz' Belang

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Wielerbaan Pijnenburg, Bijsterveldenlaan 3, 5045 ZZ TILBURG

De 6 van Tilburg (start 11.00)

50 km *** 11.00-11.05

10 km *** 11.00-11.05

 

 

 

 

DE OSSE MAASKANT

Geffense Plas, Gielekespad 10, 5343 XN OSS

Herfstwandeltocht Geffenseplas

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

I.V.N. AFDELING MAASVALLEI

Vakantiepark De Bergen, Zoetendaal 10, 5446 PC WANROIJ

45e Bos- en Peelwandeling

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

FANFARE EN DRUMBAND SEMPER AVANTI

Gemeenschapshuis De Ankerplaats, Pastoor Vullinghsstraat 3, 5985 PG GRASHOEK

Natuurwandeling Grashoek

25 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

HARMONIE SINT ROSA

Café aan de Kirk, Sibberkerkstraat 46, 6301 AW VALKENBURG LB

Mergelwandeling

22 km *** 08.00-12.00

15 km *** 08.00-13.00

8 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

VERENIGING VOOR TOERISME EN RECREATIE OUDE IJSSELSTREEK

Restaurant Van Hal, Grensweg 13, 7083 AM VOORST OUDE IJSSELSTREEK

Grenswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VERENIGING WANDELSPORT HAARLE

Tastoe in Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL HOLTEN

41e Amortocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING DEDEMSVAART LOOPT

Voor startlocatie zie website, Moerheimstraat 2, 7701 CE DEDEMSVAART

NajaarsLoop

30 km *** 08.00-9.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WIOS EPE

Park Wisselse Veen, Veenweg 9, 8162 RJ EPE

59e Veluwe Herfstkleurenwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

CERCLE PÉDESTRE LAROCHETTE asbl (GDL 063)

Centre Culturel et Sportif, Rue Stenkel, L-7652 HEFFINGEN

Heffingen FLMP IVV Wanderung

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere