bnl logo 2014.png

 

 

 

OKTOBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 3

OKTOBER – OCTOBRE – OKTOBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC ZANDSTAPPERS vzw (1044)

PC Sint-Pieter, Kerkplein 3, 2275 LILLE

Krawatentocht

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KWIK BORNEM (1076)

Gemeenschapshuis Wintam, Jozef Spiessensstraat 4, 2880 BORNEM

Herfsttocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

POSTWANDELCLUB DILSEN vzw (2029)

Vakantiecentrum Schootshei, Kanaalstraat 6, 3650 ROTEM (DILSEN-STOKKEM) Boswandeling

4-8-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Zaal Sint-Jozef Thiewinkel, Sint-Janstraat, 3560 LUMMEN

Herfstwandeltocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BELGISCH-NEDERLANDSE WANDELVERBROEDERING (3001)

Museum Dr. Guislain, Jozef Guislainstraat 43, 9000 GENT

Te Gekke Wandeling

6-12 km *** 10.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Parochiezaal Oosteeklo, Koning Albertstraat, 9968 OOSTEEKLO (ASSENEDE)

Boswandeling

7-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Zwalmparel, Sportlaan 1, 9630 MUNKZWALM (ZWALM)

2-daagse Zwalmtocht

3-6-9-12 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

DE ANKERHOFSTAPPERS (3537)

Zaal Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Chipriotentocht

6-8-12-14-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV TERVUREN-BOS vzw (4007)

Koninklijk Atheneum Tervuren, Hippolyte Boulengerlaan 7, 3080 TERVUREN

44e Internationale Herfsttocht

4-8-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clublokaal De Kleitrappers vzw, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN (RUMST) Euraudax Mortsel

25-50-75-100-125-150 km *** 11.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

De Kier, Gosserieslaan 4, 8940 WERVIK

Via Romana - Cassel-Wervik

55 km *** 06.00

 

 

 

 

DE MARGRIETESTAPPERS vzw (5276)

OC De Schouw, Statiestraat 115, 8810 LICHTERVELDE

Veldtocht

6-9-13-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BUENCAMINO STEP FORWARD vzw (5533)

De Boare, Koningsplein 1, 8660 DE PANNE

Tweedaagse van de Westkust

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MORTIER C'EST L'PIED (LG 176)

Domaine Touristique de Blégny-mine, Rue Lambert Marlet 23, 4670 BLÉGNY

Marche Châteaux et abbaye Val-Dieu - Langs koolmijn en abdij

4-7-9-13-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES SPITANTS DE NAMUR asbl (NA 029)

Salle Maison Blanche, Rue Gustave Guidet 6, 5020 VEDRIN (NAMUR)

1e Marche d'automne

4-6-12-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STEEDS VOORWAARTS HOOFDDORP

SV Hoofddorp, IJweg 1155, 2133 MJ HOOFDDORP

3e Familiewandeling

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

CHRISTELIJKE WANDELSPORTVERENIGING MARIJKE

Barendrechtse Voetbalvereniging, Dierensteinweg 6, 2991 XJ BARENDRECHT

5e BaRo-dubbel Barendrecht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD (R’DAM)

Vak College Zuidrand, Beumershoek 3, 3085 EA ROTTERDAM

5e BaRo-Dubbel Rotterdam

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-12.00

8 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING V.T.M.

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS

35e Furieademars

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-13.00

15 km *** 08.00-14.00

7 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

VERENIGING AUSTERLITZ BELANG

Dorpshuis ’t Trefpunt, Schooldwarsweg 19, 3711 BM AUSTERLITZ

Najaars Wandelweekend Austerlitz' Belang

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

5 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING WANDELSPORTCENTRUM DE VERBINDING

RCN Het Grote Bos, Hydeparklaan 24, 3941 ZK DOORN

Utrechtse Herfstbossen

40 km *** 07.30-09.00

33 km *** 07.30-09.30

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

ORGANISATIEBUREAU AMERONGEN INSPIREERT

Café Buitenlust, Burgemeester Jhr H van den Boschstraat 13, 3958 CA AMERONGEN

Najaars Gouden Therapeutische Boswandeltocht

15 km *** 09.00-09.00

6 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

ATLETIEK- EN RECREATIEVERENIGING THOR

Thorhonk Sportpark Vierhoeven, Nispenseweg 5, 4707 RA ROOSENDAAL

Outdoor Roosendaal Grenswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

W.V. VILT

Aula Adelante, Onderstestraat 29, 6301 KA VALKENBURG LB

Geuldal Wandelmarathon

42 km *** 06.30-08.00

42 km *** 07.00-09.00

21 km *** 08.00-09.30

21 km *** 09.00-12.00

Kwartmarathon voor de jeugd

11 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DE BOL

Kasteel Doornenburg, Kerkstraat 27, 6686 BS DOORNENBURG

14e Middeleeuwse Wandeltocht

25 km *** 09.00-09.30

18 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING HET NATIONALE PARK DE HOGE VELUWE

Het Nationale Park De Hoge Veluwe – bezoekerscentrum, Houtkampweg 9 C, 6731 AV OTTERLO

De Hoge Veluwe Wandeldag

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-11.00

5 km *** 10.00-12.00

1 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

VER. VOOR TOERISME EN RECREATIE OUDE IJSSELSTREEK

Restaurant Van Hal, Grensweg 13, 7083 AM VOORST OUDE IJSSELSTREEK

Grenswandeltocht

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

VERENIGING WANDELSPORT HAARLE

Tastoe in Holten, Smidsbelt 6, 7451 BL HOLTEN

41e Amortocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WIOS EPE

Park Wisselse Veen, Veenweg 9, 8162 RJ EPE

59e Veluwe Herfstkleurenwandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.30

 

 

 

 

HEERENVEENSE WANDEL FEDERATIE

Kantine vv Heerenveen, Oranje Nassaulaan 21, 8448 MT HEERENVEEN

59e Vijfdorpentocht

40 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 09.00-13.30

10 km*** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING SPORTSTIMULERING NOORDENVELD

Wapen van Drenthe, Heerestraat 1, 9301 AC RODEN

Klaverblad van Noordenveld

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING 40 MIJL

Rodenburghal,Rodenburg 11, 9351 PV LEEK

Westerkwartier Food Run

10 km *** 12.00-12.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DE ZWALUWEN

Café Restaurant Hofsteenge Grolloo, Hoofdstraat 11, 9444 PA GROLLOO

10e Aa- en Hunzetocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

KIISCHTENTRËPPLER TRËNTENG asbl (GDL 120)

Salle Polyvalente, Rue de Stadtbredimus 8, L-5408 BOUS

Bous FLMP IVV Wanderung

5-10-20 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere