bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 27

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WK NOORDERGOUW BRASSCHAAT vzw (1047)

Zaal D'Ouwe Kerk, Lage Kaart 644, 2930 BRASSCHAAT

27e Parkentocht

5-10-12-13-15-20-25-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal Withof Zonderschot, Withofstraat 4, 2220 HEIST-OP-DEN-BERG

12e Bamistocht

4-9-12-15-18-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE SPARRENTRIPPERS (2003)

OC 't Kloester, Biesweg 18, 3620 GELLIK (LANAKEN)

53e Sparrentrip

4-8-12-21-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

Buurthuis Zelk, Zelkstraat 16, 3545 HALEN

29e Hollewegentocht

5-8-10-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOSLANDTRAIL vzw (2408)

Weide (tegenover Winnersfarm Eksel), Winnerstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Boslandtrail

5-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Provinciaal Domein De Gavers - Zaal De Doos, Onkerzelestraat 280, 9500 ONKERZELE (GERAARDSBERGEN)

Natuurreservatentocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Zaal 't Helleken, Preekekeplein 8, 9190 STEKENE

35e Helletochten

6-12-17-23-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Groede Podium, Gerard de Moorsweg 4, 4503 PD GROEDE

Jacob Catstocht

6-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV GEZELLIGE BLOMMES (3539)

Ontmoetingscentrum Wanzele, Watermolenstraat 11, 9340 WANZELE (LEDE)

2e Gezellige Blommes Wandeltocht

6-12-18-24 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

Ons Tehuis Brabant, Perksesteenweg 126, 1910 BERG (KAMPENHOUT)

37e Houtheimtochten

5-7-10-14-17-20-24-27-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLUST vzw (4436)

Sportzaal Levenslust vzw, Scheestraat 74, 1750 SINT-MARTENS-LENNIK (LENNIK)

21e Levenslustige wandeltocht

7-14-21 km *** 08.00-13.30

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

De Graankorrel Wervik, Magdalenastraat 29, 8940 WERVIK

44e Tabakstocht

6-12-18-25-28-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Koning Boudewijnschool, Maréchalstraat 48, 8020 OOSTKAMP

29e Torenhoftocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DWP - DE WANDELENDE PEKKERS (5544)

Brasserie Rhodesgoed, Rhodesstraat 2, 8870 KACHTEM (IZEGEM)

Rhodesgoed Wandeldag

4-8-12-17-25-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA POLICE DE MONS (HT 061)

Salle Calva, Chaussée du Roi Baudouin 39, 7030 SAINT-SYMPHORIEN (MONS)

34e Grande Marche de la Police de Mons - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS FRANCHIMONTOIS (LG 052)

Salle Communale, Route du Maquisard 9, 4910 LA REID (THEUX)

43e Marche Franchimontoise

4-7-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES CLAP SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (REMICOURT) (REMICOURT)

36e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BOURLINGUEURS DU SUD (LUX 040)

Ecole Communale, Place Saint-Etienne 29, 6723 HABAY-LA-VIEILLE (HABAY)

Les Sentiers du Domaine de la Princesse

6-12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES PIVERTS DE COURRIÈRE asbl (NA 049)

Salle Cercle Albert, Pays de Liège 6, 5530 DURNAL (YVOIR)

Marche Souvenir Marc Collignon

6-12-20-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere