bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Bedrijfshal, Nijverheidsstraat 43, 2840 RUMST

Familiewandeling Kom op tegen Kanker

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schutterij Sint-Trudo, Zandbergstraat, 3960 OPITTER (BREE)

14e Eindezomertocht

5-7-14-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOSLANDTRAIL vzw (2408)

Weide (tegenover Winnerfarm Eksel), Winnerstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Boslandtrail

50 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459, 9090 MELLE

21e Deliriumtocht - 19e 50 km door het Land van Rode

6-12-18-21-25-35-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP DOOR NUKERKE vzw (3441)

Parochiezaal De Wante, Essestraat 1, 9688 SCHORISSE (MAARKEDAL)

Vlaamse Ardennentocht

4-7-11-15-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOERISME HAMME (3541)

Vrijetijdssite Kaaiplein, Kaaiplein 32, 9220 HAMME

49e Wuitensmarsen

8-15-25 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Den Elzas, Elzasstraat, 3040 HULDENBERG

IJsewandeltocht

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Zaal VOBO, Koolskampstraat, 8830 GITS (HOOGLEDE)

Rondom Onledemolen

4-7-12-18-24 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal van de Vismijn, Kaai, 8620 NIEUWPOORT

Wandelmarathon Nieuwpoort

6-9-14-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

De Kring, Dorpsstraat 120, 8340 SIJSELE (DAMME)

Kermistocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES WISTITIS (SU'L VOY) (HT 088)

Salon Communal, Place de Lambusart 2, 6220 LAMBUSART (FLEURUS)

Marche des Wistitis

4-6-9-14-20-25 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Salle Aux Erables, Avenue des Erables, 4300 WAREMME

40e Marche des Crompires

4-9-13 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES CLAP SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (REMICOURT)

36e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES JOYEUX LURONS (NA 063)

Foyer Paroissial, Avenue de la Libération 33, 5380 FORVILLE (FERNELMONT)

2e Marche des Châteaux

4-8-12-15-21-30-45 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ABBEKERK WANDELVERENIGING 1969

Sociaal Cultureel Centrum de Brink, Dorpsstraat 155, 1713 HE OBDAM

Het Groene Hart in West-Friesland

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.30-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

EERSTE HELDERSE WANDELVERENIGING DE JUTTER

Clubgebouw De Jutter, Spoorgracht 5 A, 1781 CC DEN HELDER

De Juttertocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING RIJNSOEVER

Duinplein, nabij restaurant Hudson, Boulevard 29 29, 2225 AC KATWIJK ZH

Halve van Katwijk

21 km *** 09.00-09.00

15 km *** 10.15-10.15

10 km *** 10.45-10.45

5 km *** 11.15-11.15

 

 

 

 

STICHTING SPORTIEF WANDELGROEP ZOETERMEER

Wandelsportspeciaalzaak Van Herwijnen, Dorpsstraat 66, 2712 AM ZOETERMEER

Geuzenwandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

13 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING RANDSTAD SERIE ‘80

Margriethal, Nieuwe Damlaan 5, 3119 KA SCHIEDAM

401e Wandeltocht RS80 nr 1

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING OUDE GELDERSE KERKEN

Stefanuskerk, Kerkstraat 2, 4011 EM ZOELEN

Betuwse Torentocht 7e editie

St. Lambertuskerk, Daver 15, 4012 BA KERK-AVEZAATH

Betuwse Torentocht 7e editie

Agatha-Capel, Zoelensestraat 2, 4013 CR KAPEL AVEZAATH

Betuwse Torentocht 7e editie

St. Lambertuskerk, Markt 2, 4116 BE BUREN GLD

Betuwse Torentocht 7e editie

Sint Joriskerk, Binnenstraat 1, 4117 GR ERICHEM

Betuwse Torentocht 7e editie

35 km *** 08.30-11.00

30 km *** 08.30-11.00

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING COMMISSIE GLASSTADMARS LEERDAM

VV Leerdam Sport '55, Quirinus de Palmelaan 109, 4142 CH LEERDAM

Rondje Leerdam

40 km *** 06.30-09.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

Het Polderhuis, Zuidstraat 154, 4361 AK WESTKAPELLE

Memoria Walcheren '40-'45 (septembertocht)

35 km *** 08.30-09.30

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Gebouw Mariëndal van de PKG, Duivelsbruglaan 13, 4835 JD BREDA

49e Markdalwandeltocht

40 km *** 09.00-10.00

30 km *** 09.00-12.00

25 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-13.00

15 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING BIESBOSCHWANDELING

The World of Walking, Nieuwstraat 14, 4921 CX MADE

Kermistocht

25 km *** 08.30-08.30

25 km *** 08.00-08.00

15 km *** 09.00-09.00

15 km *** 09.30-09.30

 

 

 

 

WSV DIDERNA-W.I.K.

Clubhuis KV Diderna/Visser Sloopwerken, Kolonieweg 2, 6952 GX DIEREN

Bostocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.30

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING RIJSSEN (AFDELING WANDELEN)

Parkgebouw, Oosterhofweg 49, 7461 BT RIJSSEN

Bos- en heuveltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

ADHOCWERK

Lossers Voetcomfort, Raadhuisstraat 20, 7581 AA LOSSER

12e Loslopers Najaarswandeltocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING BARGERMARKE

Hotel Restaurant Bowling De Oringer Marke, Hoofdstraat 9, 7873 BB ODOORN

Oringertocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

SPEELTUINVERENIGING JEUGDLAND

Wijkcentrum De Poele, Groen van Prinstererstraat 1 A, 7942 CW MEPPEL

10e Poort van Drenthetocht

25 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING UNG EVENEMENTEN

Kloostertuin Museum Elburg (ingang Zuiderwalstraat), Jufferenstraat 6, 8081 CR ELBURG

Dr. Olthuis Wandeltocht

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING WATERREIJK WANDEL3DAAGSE

Restaurant 't Binnenhof Paasloo, Binnenweg 12, 8378 JJ PAASLOO

Weerribben-Wieden Wandel3Daagse

40 km *** 07.00-08.00

25 km *** 08.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

TOCHT OM DE NOORD

Voor startlocatie zie website, Martinikerkhof 3, 9712 JG GRONINGEN

Wandelfestival Tocht om de Noord

40 km *** 06.30-08.00

20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

FC TRICOLORE GASPERICH - SECTION DE MARCHE asbl (GDL 108)

Home paroissial (près de l'Eglise), L-1617 LUXEMBOURG-GASPERICH

Gasperich FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 Andere Autre Andere