bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 26

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Bedrijfshal, Nijverheidsstraat 43, 2840 RUMST

Familiewandeling Kom op tegen Kanker

4-6-9-12-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV 10 WING TAC vzw (2083)

Schutterij Sint-Trudo, Zandbergstraat, 3960 OPITTER (BREE)

14e Eindezomertocht

5-7-14-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BOSLANDTRAIL vzw (2408)

Weide (tegenover Winnerfarm Eksel), Winnerstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

Boslandtrail

50 km *** 09.00

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

College Paters Jozefieten, Brusselsesteenweg 459, 9090 MELLE

21e Deliriumtocht - 19e 50 km door het Land van Rode

6-12-18-21-25-35-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP DOOR NUKERKE vzw (3441)

Parochiezaal De Wante, Essestraat 1, 9688 SCHORISSE (MAARKEDAL)

Vlaamse Ardennentocht

4-7-11-15-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TOERISME HAMME (3541)

Vrijetijdssite Kaaiplein, Kaaiplein 32, 9220 HAMME

49e Wuitensmarsen

8-15-25 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Den Elzas, Elzasstraat, 3040 HULDENBERG

IJsewandeltocht

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Zaal VOBO, Koolskampstraat, 8830 GITS (HOOGLEDE)

Rondom Onledemolen

4-7-12-18-24 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal van de Vismijn, Kaai, 8620 NIEUWPOORT

Wandelmarathon Nieuwpoort

6-9-14-18-24-30-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

De Kring, Dorpsstraat 120, 8340 SIJSELE (DAMME)

Kermistocht

5-10-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES WISTITIS (SU'L VOY) (HT 088)

Salon Communal, Place de Lambusart 2, 6220 LAMBUSART (FLEURUS)

Marche des Wistitis

4-6-9-14-20-25 km *** 08.00-16.00

 

 

 

 

LES AMIS DU TUMULUS (LG 136)

Salle Aux Erables, Avenue des Erables, 4300 WAREMME

40e Marche des Crompires

4-9-13 km *** 12.00-17.00

 

 

 

 

LES CLAP SABOTS DE POUSSET (LG 157)

Centre Culturel Marcel Hicter, Place Marcel Hicter, 4350 MOMALLE (REMICOURT)

36e Marche des Clap Sabots

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES JOYEUX LURONS (NA 063)

Foyer Paroissial, Avenue de la Libération 33, 5380 FORVILLE (FERNELMONT)

2e Marche des Châteaux

4-8-12-15-21-30-45 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere