bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 20

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE DAUWSTAPPERS EDEGEM vzw (1033)

Parochiezaal H. Hart, Eeuwfeestlaan 60, 2500 LIER

Najaarstocht

5-10-12-14-17-19-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WC DE BAVOSTAPPERS ZITTAART vzw (1046)

Meerhout-Zittaart, Lindestraat 22, 2450 MEERHOUT

24e Scherpgemetentocht

4-7-12-15-19-25-33-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

De Meersche, Molenstraat, 3830 WELLEN

Appelen- en perentocht - Herfsttocht

4-6-12-16-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

Parochiecentrum, Kloosterstraat, 3990 PEER

Herfsttocht

4-7-10-14-17 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

DE WASE STEINBOCKVRIENDEN SINT-NIKLAAS (3116)

Land- en Tuinbouwschool, Weverstraat 23, 9100 SINT-NIKLAAS

Sint-Niklase Steinbockmars

3-6-12-15-20-25-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

V.T.I., Leon Declercqstraat 1, 9800 DEINZE

39e Canteclaermarsen - De Gordel der Leiestreek

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

GROEP 'T SINGEL (3257)

Zaal 't Singel, Gentweg 58, 9971 LEMBEKE (KAPRIJKE)

16e Speculoostocht

6-12-16-23 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WV DE IJSBREKERS HAALTERT vzw (3398)

Centrum De Kouter, Middelkouter 10, 9450 HAALTERT

Bevrijdingstocht

6-10-12-18-21 km *** 06.15-15.00

 

 

 

 

DE RANDSTAPPERS (3432)

Zegelsemschool, Teirlinckstraat 22, 9660 ZEGELSEM (BRAKEL)

19e Kasseidorptocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE LUSTIGE WANDELAARS MERCHTEM (4061)

Zaal Harmonie, Stoofstraat, 1785 MERCHTEM

Feniks Classic - 38e Herfsttocht

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Bamburg, Baronstraat 25, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

51e Duin- en Poldertocht

6-10-15-20-25-30 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

BRUGSCHE GLOBETROTTERS vzw (5177)

Sint-Lodewijkscollege, Magdalenastraat 30, 8200 SINT-ANDRIES (BRUGGE)

25e Kroenkel door autoloze zondag

6-11-15-18-21-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV NATUURTUIN GILBERT DESLOOVERE (5527)

Freinetschool De Baai, Baaistraat 10, 8500 KORTRIJK

Kortrijk in 't groen

3-6-11-16 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE L'OURTHE (LG 019)

Salle de Géromont Loisirs, Rue de la Bovine 21, 4170 COMBLAIN-AU-PONT

Marche de l'Entité

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

44e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE GAUMAISE (LUX 033)

Institut de Arts et Métiers, Rue d' Arlon 112, 6760 VIRTON

36e Marche du Daru

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES DJÂLES D'ANHÉE asbl (NA 052)

Salle Union Warnantaise, Rue du Fond 25, 5537 WARNANT (ANHÉE)

33e Marche d'automne

4-6-12-18-22-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH

40. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere