bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 19

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE RAKKERS vzw (2014)

School KIDS, Borggravevijversstraat 9, 3500 HASSELT

Rondom Bokrijk

4-7-13-21-30-43 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB AL KONTENT GROOT EVERGEM vzw (3304)

Feesttent Volpenswege, Volpenswege 31, 9940 SLEIDINGE (EVERGEM)

28e Herfstwandeling

6-11-16-20-24-27-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE KRUISHOUTEM TROTTERS (3538)

Zaal De Arend, Kasteelstraat 10, 9790 WORTEGEM (WORTEGEM-PETEGEM)

3e Nazomertocht

5-6-10-13-18-26-30-40 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB CRACKS WOLVERTEM (4130)

Feestzaal Rossem, Kleinendries 6, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

Eindezomertocht

6-12-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café Ankerhof, Huytstraat 36, 9450 HAALTERT

Euraudax Haaltert

12-25 km *** 10.00-12.45

 

 

 

 

DE WARDEN OOM STAPPERS vzw (5256)

Brandweerarsenaal, Grote Noordstraat 25, 8830 HOOGLEDE

Brandweerwandeling

5-9-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Atheneum Jan Fevijn, Beaupréstraat, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

38e Arsebrouc-tocht

6-10-14-22 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU HAIN (BBW 016)

Salle Communale, Rue des Combattants 3, 1421 OPHAIN-BOIS-SEIGNEUR-ISAAC (BRAINE-L'ALLEUD)

44e Marche de l'Empereur

4-8-12-20-40-60 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

VERDIGYM COLLINES FLOBECQ (HT 003)

Parking Bus Geenens, Houppe, 7880 FLOBECQ (VLOESBERG)

Marche de La Houppe

5-8-14-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TROTTEUX SU'L ROC BEAUMONT (HT 034)

Salle l'Espérance, Rue Les Ruelles, 6500 SOLRE-SAINT-GÉRY (BEAUMONT)

Marche de la Biesmelle

5-10-25-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES PANTOUFLARDS DE WIHOGNE (LG 041)

Salle Les Hayettes, Rue Lambert Dewonck 27, 4452 WIHOGNE (JUPRELLE)

Marche après la Moisson

5-7-13-21-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SCML MAMMOUTH (LG 082)

Salle Le Cercle, Place Communale, 4340 AWANS

44e Marche Internationale

3-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDERCLUB BÜTGENBACH (VGDS 003)

Sport- und Freizeitzentrum Worriken - Restaurant Marco Polo, Worriken 9, 4750 BÜTGENBACH

40. Internationale Wanderung

4-7-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere