bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 13

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE NATUURVRIENDEN ZOERSEL vzw (1410)

Atheneum Malle, Herentalsebaan 56, 2390 OOSTMALLE (MALLE)

Langs Salphen en Renesse - Walk 2 Gether-tocht

6-11-17-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHING TEAM 11DE BATALJON GENIE (1478)

Kazerne Luitenant Victor Thoumsin, Kruibeeksesteenweg 159, 2070 BURCHT (ZWIJNDRECHT)

16e Mars van de Genie

4-7-14-21-28 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

KWB SCHRIEK (1490)

Parochiecentrum, Leo Kempenaersstraat 16, 2223 SCHRIEK (HEIST-OP-DEN-BERG)

Bosuilentocht

5-7-9-12-16-20-25-35-50 km *** 07.00-15.00 L

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

GO! Basisschool Ter Duinen, Rode Kruisplein 8, 3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Duinentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ROMMELAAR vzw (2082)

GC Ter Kommen, Europalaan 2, 3730 HOESELT

Klompentocht

4-8-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KADEES vzw (3063)

Sint-Jozefschool, Kloosterstraat 31, 9420 MERE (ERPE-MERE)

6e Ajuintocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KOUTERSTAPPERS KFCO (3159)

Parochiezaal De Kring Sint-Hubertus, Zaffelare-Dorp 47, 9080 ZAFFELARE (LOCHRISTI)

Herfsttocht

7-13-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL TEAM BEVEREN-WAAS (3218)

Kantine FC Bosdam, Lindenlaan 109, 9120 BEVEREN

43e Acht-Dorpentocht

4-7-14-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB I.P.A. BELGIË (3486)

Basisschool Sint-Paulus, Oudeheerweg 3, 9051 SINT-DENIJS-WESTREM (GENT)

14e Wandeltocht IPA België

6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSP HEVERLEE-LEUVEN vzw (4005)

GO! Campus Woudlucht, Prosperdreef 3, 3001 HEVERLEE (LEUVEN)

Omloop van het Dijleland

4-7-12-13-20-21-27-28-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

RWK DE MORGENSTOND HUMBEEK (4161)

Parochiezaal Centrum, Meiskensbeekstraat, 1851 HUMBEEK (GRIMBERGEN)

Omloop Parel van Brabant

6-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TEXTIELTREKKERS VICHTE vzw (5361)

De Stringe, Ommersheimplein, 8570 VICHTE (ANZEGEM)

26e Prutsketochten

-6-12-18-25-36-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Wielingencentrum, Graaf Jansdijk, 8420 WENDUINE (DE HAAN)

12e Nazomertocht

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SANS SOUCIS GHLIN (HT 029)

Salle José Malray, Rue Auguste Lecomte 8, 7350 THULIN (HENSIES)

37e Marche d'Automne - 18e Mémorial Hilaire Debeil

5-10-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

35e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA FOURMI asbl (LUX 032)

Salle Le Foyer, Rue des Chasseurs Ardennais 18, 6780 MESSANCY

36e Marche des Fourmis

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

TAPP-TAPP RODT (VGDS 014)

Skihütte Rodt, Rodt, Tomberg 77, 4780 RODT (SANKT VITH)

41. Internationale Tageswanderung

4-6-12-17-22 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere