bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 12

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE VAARTLANDSTAPPERS (1110)

Surferschalet, Grote Bergen 59, 2830 HEINDONK (WILLEBROEK)

Balsemientocht

7-14-21 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE BOKKENRIJDERS OVERPELT vzw (2012)

Het Pelterke, Jeugdlaan 4, 3900 OVERPELT

Septembertocht

4-6-12-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Parochiezaal Mullem, Mullemstraat, 9700 MULLEM (OUDENAARDE)

Rondom Mullem

5-10-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VOS SCHAFFEN vzw (4049)

Kalendries, Meldertsebaan 2, 3560 MELDERT (LUMMEN)

Kalendriestocht

5-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

Zaal De Loft, Fabriekstraat 1, 8600 DIKSMUIDE

30e Boterronde

4-8-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE CURIEUSNEUZEN PITTEM (5500)

Parochiezaal, Keukelstraat 1, 8750 WINGENE

Septembertocht door Wingene

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

23e Marche du Centre Culturel et Sportif

6-12-20-25-42-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB MARCHEURS PLAYA-TROTT (LG 018)

Salle Culturelle, Rue César Franck 163, 4851 GEMMENICH (PLOMBIÈRES)

1e Marche Internationale des 3 Bornes

4-8-15-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES LONGS PIEDS ANTHEITOIS (LG 160)

Salle Jacques Brel, Rue Lucien Delloye, 4520 WANZE

35e Marche Internationale des Longs Pieds Antheitois

5-8-12-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES 1000 PATTES DE PHILIPPEVILLE (NA 030)

Salle Les Gais Lurons, Rue de Daussois 76A, 5600 SOUMOY (CERFONTAINE)

Marche des 6 Clochers

5-12-21-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING SPORTWANDELSCHOOL HOORN/WESTFRIESLAND

Sportcafé De Egmonden, Watertorenweg 36, 1931 BA EGMOND AAN ZEE

Zomerwandeling in Egmond aan Zee

25 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Clubgebouw WSV S.D.S., Hooftskade 92 A, 2526 KB 'S-GRAVENHAGE

24e S.D.S. Paleizentocht

25 km *** 09.00-09.00

15 km *** 09.00-09.00

10 km *** 09.00-09.00

5 km *** 09.00-09.00

 

 

 

 

NEDERLANDSE HARTSTICHTING

Dordtse Biesboschcentrum, Baanhoekweg 53, 3313 LP DORDRECHT

Hartstocht de Biesbosch

25 km *** 09.00-11.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING FRUITWANDELTOCHTEN GOES

Omnium, Zwembadweg 3, 4463 AB GOES

Nazomertocht

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DE 80 VAN DE LANGSTRAAT

Raadhuisplein, Raadhuisplein 2, 5141 KG WAALWIJK

De 40e Rabobank 80 van de Langstraat

80 km *** 20.00-20.00

Rabo mini 80

5 km *** 14.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Koffie- en eethuis de Gelderse Poort, Rijndijk 6, 6566 CG MILLINGEN AAN DE RIJN

Drie Veren Wandeltocht Millingen

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

GYMNASTIEKVERENIGING LUCTOR ET EMERGO

Zalencentrum de Oldenburg, Hofplein 1, 6665 DH DRIEL

Polentocht Driel

30 km *** 07.30-11.00

25 km *** 07.30-11.00

15 km *** 07.30-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE EN TOERISME RIJNWAARDEN

Café-zaal de Dijk, Kerkstraat 6, 6911 AG PANNERDEN

Drie Veren Wandeltocht Pannerden

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELVERENIGING DEVENTER

Speeltuin De Driehoek, Rielerweg 110, 7416 ZJ DEVENTER

8e Driehoektocht

40 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WIJKVERENIGING DE WEIDE

Weideblik De Ploeger, De Ploeger 10, 7908 LL HOOGEVEEN

5e Herfstweidebliktocht

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ZWOLSE WANDELVERENIGINGEN

MFC De Marke, Daendelsweg 2, 8051 DX HATTEM

Bos- en Heidetocht

25 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

LIONCLUB OOSTSTELLINGWERF

Boerestreek, Boerestreek 23, 8426 BN APPELSCHA

Appelstap

30 km *** 14.30-14.45

15 km *** 16.15-16.45

10 km *** 17.00-17.30

5 km *** 17.45-18.15

 

 

 

 

STICHTING DE WILPSTER DAUWSTAPPERS

Camping De Pol, Oudewijk 31, 9354 VH ZEVENHUIZEN GN

Dauwtraptocht (najaar)

15 km *** 19.30-19.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere