bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 6

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 Belgiλ – Belgique – Belgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV BEEKAKKERS BEERSE vzw (1011)

Parochiezaal, Hoogstraat, 2340 VLIMMEREN (BEERSE)

44e Rondom Beerse

6-8-13-17-20-25-30-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

2Daagse Braambierentocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

GITO - Technisch Atheneum Merelbeke, Potaardeberg 59, 9820 MERELBEKE

Merelbeekse Wandeltocht - Herdenkingstocht Maurice De Bruyne

6-9-12-15-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE VOSSEN vzw (3139)

Gemeentelijke Basisschool 't Sprinkhaantje, Collegestraat 1, 9255 BUGGENHOUT

Internationale Kwaktocht

4-7-10-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Het Klinket, Sasputsestraat 14, 4507 JX SCHOONDIJKE

Moaneblusserstocht

6-12-18-24-30-36 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV WIT-BLAUW SCHERPENHEUVEL vzw (4023)

Cultuurcentrum Den Egger, August Nihoulstraat 74, 3270 SCHERPENHEUVEL-ZICHEM

Peiperneutentocht

5-8-13-20-30-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GITSE WANDELCLUB VOETJE VOOR VOETJE vzw (5216)

Sporthal Ogierlande, Torhoutstraat 6, 8830 GITS (HOOGLEDE)

31e Stoomtuigwandeling

4-6-10-16-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Tearoom De Bootsman, Vaartdijk-Noord 19A, 8432 LEFFINGE (MIDDELKERKE)

Tempelierstocht - Herinneringstocht Jan De Lee

4-7-14-16-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTRAAD ZUIENKERKE vzw (5449)

Zaal De Notelaar, Nieuwe Steenweg 96, 8377 ZUIENKERKE

Oudlandpoldertocht

6-8-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES HURLUS EN BALADE (HT 067)

Salle La Grange, Rue de la Vellerie 133, 7700 MOUSCRON

Marche des Hurlus en Balade - Challenge interclubs ACHO

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TREMPLIN ANGLEUROIS (LG 119)

Ecole Communale du Sart-Tilman

, Rue du Sart-Tilman 376 B, 4031 ANGLEUR (LIΘGE)

45e Marche du Sart-Tilman

5-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas – Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere – Autre – Andere