bnl logo 2014.png

 

 

 

SEPTEMBER.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 5

SEPTEMBER – SEPTEMBRE – SEPTEMBER 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE BOSKABOUTERS vzw (2049)

Bivakplaats Kimpenhof, Laerstraat 3, 3660 OPGLABBEEK

2Daagse Braambierentocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB SCHELDESTAPPERS ZINGEM vzw (3105)

Voetbalkantine Vurste, Leenstraat, 9890 VURSTE (GAVERE)

16e Scheldevalleitocht

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV EGMONT ZOTTEGEM vzw (3163)

Bevegemse Vijvers - Fuifzaal, Bevegemse Vijvers, 9620 ZOTTEGEM

Oost-Vlaanderens Mooiste

6-12-18-21-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV ZELDEN RUST (3261)

Lodewijkcollege, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN

41e Vliegende Hollandertocht

6-12-18-25-31 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

PC Melkwezer, Hazenbergstraat, 3350 MELKWEZER (LINTER)

Fruittocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Zaal Heidelberg, Kasteelstraat 30, 8820 TORHOUT

Euraudax Torhout

25-50-75-100 km *** 14.00

 

 

 

 

DE HEUVELLANDSTAPPERS vzw (5089)

OC Utendoale, Sulferbergstraat 11, 8954 WESTOUTER (HEUVELLAND)

Elfbergentocht

7-10-15-20-25-32-42-60 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES ROSES NOIRES (BBW 007)

Collège Saint François d'Assises, Rue de Mons 74, 1480 TUBIZE

29e Marche de l'Entité

6-12-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU XII DE MARCINELLE (HT 011)

Chapelle Notre-Dame de la Bruyère, Rue de Nalinnes 555, 6001 MARCINELLE (CHARLEROI)

44e Marche des Noisettes

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES HERMALLIS (LG 135)

Ecole Communale, Rue du Pont 8, 4480 HERMALLE-SOUS-HUY (ENGIS)

Marche de jour

4-8-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES CRAYAS DU THIRY (NA 053)

Ecole Communale, Rue de Le-Mesnil, 5670 OIGNIES-EN-THIÉRACHE (VIROINVAL)

Marche du centre géographique de l'Europe des 15

4-6-12-21-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

SPORT- EN ONTSPANNINGSBEDRIJF

Clubgebouw Pontania, Roomtuintjes 233, 1093 TD AMSTERDAM

Pontania '71 Wandeltocht

25 km *** 09.00-17.00

15 km *** 10.00-17.00

10 km *** 10.00-17.00

5 km *** 10.00-17.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Middenmeersportpark Voetbalvereniging TOG, Radioweg 69, 1098 NG AMSTERDAM

Amsterdam-Tilburg

125 km *** 15.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING SPOMUZA

Verenigingshuis de Zilverstad, Nieuwe Singel 39, 2871 AX SCHOONHOVEN

Zilverstadtocht

30 km *** 09.00-12.00

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WIJK- EN SPEELTUINVERENIGING BOSPOLDER-TUSSEN DIJKEN

Clubgebouw de Bolder, Zeilmakersstraat 59, 3025 NV ROTTERDAM

38e Wereldhaventocht

38 km *** 07.30-09.00

27 km *** 09.00-11.00

22 km *** 09.00-12.00

17 km *** 10.00-13.00

12 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE DORDTSE VIERDAAGSE

Kantine KV Movado, Sportcomplex Patersweg, Patersweg 205, 3314 HV DORDRECHT

4e Fred van de Pol wandeltocht

25 km *** 09.00-10.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Eetcafé Kwalitaria Vleuten, Hindersteinlaan 2 D, 3451 EZ VLEUTEN

Vleuten-Tilburg

80 km *** 22.00-22.00

 

 

 

 

STICHTING RTV BUNSCHOTEN

Rode Kruis gebouw, Bikkersweg 3 A, 3752 WV BUNSCHOTEN-SPAKENBURG

19e Visserij Wandeltocht

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km*** 08.00-11.00

5 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STG OND ONVERLEGORGAAN NATIONAAL PARK OOSTERSCHELDE

Klein Frankrijk, Klein Frankrijk 1, 4461 ZN GOES

NP Oosterschelde wandeltocht

20 km *** 08.30-10.30

10 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ZELDEN RUST

Lodewijkcollege, Oude Vaart 1, 4537 CD TERNEUZEN

41e Vliegende Hollandertocht

31 km *** 08.00-11.00

25 km *** 08.00-12.00

18 km *** 08.00-13.00

12 km *** 08.00-14.00

6 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING OOSTERSCHELDESTAPPERS

Sport- en gemeenschapscentrum Haestinge, Sportlaan 2 D, 4695 BA SINT-MAARTENSDIJK

11e Oosterschelde Nazomertocht

40 km *** 07.30-09.00

30 km *** 07.30-10.00

20 km *** 07.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

STICHTING MAAS EN WAALSE DIJKLOOP

Wielplein, Wielstraat 57, 6658 BC BENEDEN-LEEUWEN

16e Bourgondisch Fruitwandelen

27 km *** 08.00-09.00

18 km *** 09.00-10.00

11 km *** 10.00-11.30

6 km *** 10.30-12.00

 

 

 

 

POLITIE SPORTVERENIGING RENKUM

Sportpark Hartenstein, J.J. Talsmalaan 13, 6862 BZ OOSTERBEEK

74e Airborne Wandeltocht

40 km *** 07.30-10.00

25 km *** 11.00-13.30

25 km *** 09.30-13.30

15 km *** 09.30-13.30

15 km *** 11.00-13.30

10 km *** 11.00-13.30

 

 

 

 

LOOPGROEP BEILEN

Camping Boszicht, Smalbroek 46, 9411 TV BEILEN

11e Midden-Drenthe Wandeltocht

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 10.00-14.00

 

 

 

 

STICHTING KULTURELE COMMISSIE BEDUM

Trefcentrum Bedum, Prof Mekelstraat 1, 9781 JG BEDUM

10e Walfridusvoettocht

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-09.00

15 km *** 08.30-11.00

10 km *** 09.00-11.00

5 km *** 09.30-11.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere