bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 30

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV SCHELLE vzw (1012)

Gemeentelijke Basisschool De Klim, Provinciale Steenweg, 2627 SCHELLE

43e Wandeling door de Rupelstreek

5-7-12-17-21-28-35-43 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Heidetocht - Kelchterhoef

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal Den Bond, Kleinhulst 4, 9220 HAMME

45e Mars Omloop 't Hoeksken

4-6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

KWB LAARNE (3331)

Feesttent Café Sint-Hubertus, Dorp 8, 9270 LAARNE

50e Voettochtenklassieker

4-6-10-16-22-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP ZWALM (3529)

De Bolster, Gaverstraat 2, 9630 BEERLEGEM (ZWALM)

5e Hoevetocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WC DE GRASHOPPERS vzw (4044)

Sporthal Averbode, Vorststraat 55, 3271 AVERBODE (SCHERPENHEUVEL-ZICHEM)

Wittetocht - Trofee Harten Vijf

5-10-12-16-20-25-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

PAREL VAN HET PAJOTTENLAND (4254)

Gemeentelijk Trefcentrum Baljuwhuis, Kammeersweg 20, 1570 GALMAARDEN

21e Baljuwtochten

4-6-9-12-15-21-28-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE WITLOOFSTAPPERS EN -TRAPPERS (4518)

Sporthal Kampenhout, Zeypestraat 26, 1910 KAMPENHOUT

9e Zomertocht

6-10-14-18-25-32-43 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Coorenaar, Georges Coornaertdreef 7, 8792 DESSELGEM (WAREGEM)

Howitzertocht

4-7-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LEVENSLIJNTEAM DAMME vzw (5463)

Zaal Beuterblomme, Sint-Kwintensstraat 7, 8340 OOSTKERKE (DAMME)

13e Kanalentocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE BUSKANTERS HOUTHULST (5507)

Stationshuis, Negende Linieplein 1, 8650 MERKEM (HOUTHULST)

12e Oogsttocht

6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo, Ol Fosse d'Outh 1, 6660 HOUFFALIZE

WalkOn Wandelclassics - Plus Wandeldag

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

LES SUCRIERS DE BRUGELETTE (HT 001)

Salle Omnisports (Parc Communal), Avenue Gabrielle Petit 3, 7940 BRUGELETTE

46e Marche de la Vallée de la Dendre - Challenge interclubs ACHO

4-8-12-20-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS

47e Marche d'été

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA MASBLETTE MASBOURG (LUX 027)

Salle Grands Prés, Rue de Saint-Hubert, 6953 MASBOURG (NASSOGNE)

47e Marche de jour

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES BERGEOTS (NA 028)

Salle Saint-Joseph, Rue de Corenne 1, 5620 FLORENNES

39e Marche des Ducs

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere