bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 29

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMEN UIT SAMEN THUIS vzw (2042)

Zaal De Plas, Binnenvaartstraat, 3530 HOUTHALEN-HELCHTEREN

Heidetocht - Kelchterhoef

4-8-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VRIENDENKRING KORTIJS (2108)

Parochiezaal Mielen-boven-Aalst, Kerkstraat 3, 3891 MIELEN-BOVEN-AALST (GINGELOM)

Nazomertocht

5-9-13-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BAASRODE vzw (3082)

Gemeenteschool De Schakel, Molenberg 9, 9200 BAASRODE (DENDERMONDE)

44e Scheldemars

5-9-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKVOGELS BOEKHOUTE vzw (3383)

Voetbalkantine VV Philippine, Strandgaper 9, 4553 CA PHILIPPINE

6e Mosselfeestenwandeling

7-10-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Eethuis Trapje Op, Handelsstraat 18, 2910 ESSEN

Euraudax Kapellen

5-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB VIER OP EEN RIJ GROOT-ZEDELGEM vzw (5137)

't Wit Huis Spermalie, Rijselsestraat 13, 8210 LOPPEM (ZEDELGEM)

22e Spermalietochten

4-6-12-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Club 77, Henri D'Hontstraat 42, 8700 SCHUIFERSKAPELLE (TIELT)

Zomertocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Vayamundo, Ol Fosse d'Outh 1, 6660 HOUFFALIZE

WalkOn Wandelclassics

6-10-15-20-25 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Centre Sportif, Rue du Vivier, 6950 NASSOGNE

Extreme Challenge 2020 - Oostende-Houffalize Dag 6

45 km *** 06.00

 

 

 

 

LA SAVATE ALLEUROISE (LG 032)

Salle Henriette Brenu, Rue Gilles Magnée, 4430 ANS

47e Marche d'été

4-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GAIS LURONS MÉLEN asbl (LG 050)

Cercle Concordia, Place de l'Eglise 7, 4633 MELEN (SOUMAGNE)

46e Marche des Gais Lurons

4-7-13-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA FAMENNE (LUX 034)

Salle La Source, Place Toucrée, 6900 MARCHE-EN-FAMENNE

26e Marche de la Rentrée - 24e Longue distance de la Famenne (43-60 km)

4-8-12-20-30-43-60 km *** 05.30-15.00

 

 

 

 

LES KANGOUROUS DE FALISOLLE (NA 035)

Salle Emile Lacroix, Place Communale 1, 5060 AUVELAIS (SAMBREVILLE)

39e Marche de la Biesme

3-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere