bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 23

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Parochiezaal O.L.V., Mechelsesteenweg 233/2, 2500 LIER

Zimmertocht

4-8-12-15-22-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Zaal Oosterhof, Dr. Vanderhoeydonckstraat, 3560 LUMMEN

Limburg Wandelt - Kermistocht

4-6-12-20-30-35 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

Zaal Kanunnik Andries, Kloosterstraat, 9992 MIDDELBURG (MALDEGEM)

Bladelintocht

6-9-12-18-24 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DE HORIZONSTAPPERS vzw (4039)

Zaal Libbeke, Gellenberg 16, 3210 LUBBEEK

32e Hagelandwandeling

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON OPWIJK (4300)

Refter Vrij Katholiek Onderwijs VKO, Karenveldstraat 23, 1745 OPWIJK

28e Rondom Opwijk

6-12-18-25-31 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

GULDENBERGSTAPPERS WEVELGEM 5499 vzw (5499)

Vrije Kleuterschool Sint-Vincentius, Driekerkenstraat 6, 8501 BISSEGEM (KORTRIJK)

9e Omertocht

4-6-7-10-14-16-18-21-25-30 km *** 06.30-15.30

 

 

 

 

WANDELSPORT VLAANDEREN vzw (9999)

Expo Roeselare, Diksmuidsesteenweg 400, 8800 ROESELARE

West-Vlaanderens Mooiste

6-12-18-24 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle 'Al Neure Ewe', Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (WAIMES)

47e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-30 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES ROUTHEUX IZEL (LUX 008)

Centre Culturel et Sportif, Avenue Germain Gilson 48, 6810 IZEL (CHINY)

Marche de la Rentrée

6-12-22-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere