bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 22

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE DRAGONDERS HASSELT vzw (2027)

Zaal De Vierseleer, Westlaan 194, 3550 HEUSDEN-ZOLDER

Oogsttocht

5-8-13-20 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Provinciale Technische School, Europaplein 36, 3630 EISDEN (MAASMECHELEN)

Oogsttocht

4-6-12-16-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SMOKKELAARS STEKENE vzw (3149)

Transport Cerpentier, Koewachtsteenweg 13, 9180 MOERBEKE-WAAS (MOERBEKE)

18e Grenstochten

6-12-17-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE PAJOTTEN HEKELGEM vzw (4038)

Gasthof d'Oude Brouwerij, Abdijstraat 6, 1790 AFFLIGEM

Abdijtocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPORTON vzw (4041)

Buurthuis, Zandstraat 13, 2431 VEERLE (LAAKDAL)

Walenmanwandeling

5-7-8-10-13-20-33 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Feesttent Mote-Molenmeersen, Molenmeersenstraat, 8940 WERVIK

16e Mote-Molentocht

6-12-18 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS RANSARTOIS (HT 010)

Salle du Vieux Château, Rue Alphonse Helsen 69, 6211 MELLET (LES BONS VILLERS)

27e Marche des Campagnes

4-6-12-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DES HAUTES-FAGNES asbl (LG 002)

Salle 'Al Neure Ewe', Rue de Bosfagne 2, 4950 SOURBRODT (WAIMES)

47e Marche Internationale des Hautes-Fagnes

4-7-12-21-30-42 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DU GEER asbl (LG 137)

Ecole Communauté Française, Rue Haute 65, 4690 EBEN-EMAEL (BASSENGE)

Marche de jour

5-7-13-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

VERENIGING LE CHAMPION

Gildetent in Soest, Ferdinand Huycklaan 5 A, 3768 HW SOEST

Soester Wandelweekend

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-10.30

10 km *** 09.00-11.00

4 km *** 10.30-11.30

 

 

 

 

ORGANISATIEBUREAU AMERONGEN INSPIREERT

Restaurant Het Berghuis, Veenseweg 28, 3958 ET AMERONGEN

Grebbelinie Bunker en Forten wandeltocht

54 km *** 07.00-12.00

27 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BLAUW-WIT

Clubhuis Blauw-Wit, Thomaslaan 8 A, 6712 CM EDE GLD

Heidetocht

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING VRIENDEN VAN HET NOASMAN

Bezoekerscentrum Het Noasman, Meenweg 4, 7156 NX BELTRUM

Boerenland Wandeltocht

30 km *** 09.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

WANDERFRËNN BROUCH asbl (GDL 071)

BROUCH

Brouch (Mersch) FLMP IVV Wanderung

6*12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere