bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 15

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KWSV OK50 ZONHOVEN vzw (2001)

Gemeenschapscentrum Tentakel, Kneuterweg 2, 3520 ZONHOVEN

Heidetochten O.K. 50

4-6-12-14-18-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TONGERSE WANDELVRIENDEN (2052)

VIIO Humaniora College, Sint-Truidersteenweg 17, 3700 TONGEREN

Eburonentocht

4-8-12-16-21 km *** 07.00-14.30

 

 

 

 

WSV LAND VAN RHODE vzw (3196)

Den Amb8, Lange Ambachtstraat 42, 9860 OOSTERZELE

4e Oogsttocht

6-10-14-18-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OCHTENDGLOREN KAPELLE O/D BOS (4164)

Sint-Theresiacollege, Veldstraat 11, 1880 KAPELLE-OP-DEN-BOS

Evert Larocktocht

6-12-15-20-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB BEERNEM vzw (5009)

Parochiaal Centrum 't Bulscampvelt, Wingensestraat 2, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

Bulskampveldtocht

4-6-11-15-21-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE TROMPE DEERLIJK (5364)

Feesttent De Trompe, Verrieststraat 1, 8540 DEERLIJK

23e Dwars door de Trompe

6-10-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE 7MIJL-STAPPERS MOORSELE (5411)

Zaal Leyedaele, Grote Markt 4, 8560 WEVELGEM

15e Halfoogsttocht - Jubileumtocht - MannaVital-Leietocht (50 km)

7-10-12-17-20-25-50 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES PESTELEUS (HT 085)

Centre Culturel Le Sablon, Place de Carnières 36, 7141 CARNIÈRES (MORLANWELZ)

Marche de jour

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAFTEUS HOUSSE (LG 066)

Salle Communale La Jeunesse, Cours des Mayeurs 6, 4671 HOUSSE (BLÉGNY)

47e Marche des beautés locales

4-6-12-18-24-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CLUB DES MARCHEURS DE BELLEVAUX (LG 139)

ASBL De Belva, Route de l'Amblève 18, 4960 BELLEVAUX-LIGNEUVILLE (MALMEDY)

42e Marche Internationale

4-6-12-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SABOTS DE GODEFROY (LUX 041)

Salle du Petit Bois, Route de la Spèche, 6830 ROCHEHAUT (BOUILLON)

17e Grande Marche des Croisés

6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE JOYEUX MARCHEUR DE FLAWINNE (NA 060)

Salle Paroissiale, Rue Maria de Dorlodot, 5020 SUARLÉE (NAMUR)

Marche de la Moisson

4-7-14-20-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere