bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 9

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE POMPOENSTAPPERS vzw (1050)

MPI de 3master,Pater Damiaanstraat 10,2460 KASTERLEE

Kabouterbergwandeling

4-6-10-15-20-25-30-35-40 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV IBIS PUURS vzw (1093)

CC Binder,Kloosterhof 1,2870 PUURS

Wandeldriedaagse

6-9-12-16-21-32-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE BOSDRAVERS EKSEL (2048)

Basisschool Ter Duinen,Schansplein 8,3940 HECHTEL (HECHTEL-EKSEL)

Zomertocht

4-8-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IRIS KORTESSEM (2065)

CC De Mozaïek,Kerkplein 14,3720 KORTESSEM

Vakantietocht

4-7-9-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Evenementenhall De Qubus,Lindestraat 45,9700 OUDENAARDE

Ronde van Vlaanderen voor wandelaars

6-12-18-21-27-35-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

DURMESTAPPERS (3313)

Sporthal Hoogendonck,Nijverheidslaan 48,9250 WAASMUNSTER

27e Driestocht

6-12-18-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

Markthal,Stationsplein,3090 OVERIJSE

Omloop van de Druivenstreek

4-6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LENNIKSE WINDHEREN (4427)

Gemeenteschool 't Rakkertje,Hendrik Ghijselenstraat 19,1750 SINT-KWINTENS-LENNIK (LENNIK)

13e Lennikse Feestentocht

6-10-12-16-20-25-32 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE KEIGNAERTTRIPPERS OOSTENDE vzw (5011)

Gemeenschapcentrum Sluisvliet,Vingerlingstraat 13,8400 OOSTENDE

5e Stormvogeltocht

6-12-18 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NOOIT MOE BOEZINGE vzw (5207)

OC In 't Riet,Seelbachdreef 4,8902 ZILLEBEKE (IEPER)

't Zomert in de Palingbeek

6-10-15-20-25-30-35-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

CLUB PÉDESTRE ECUREUIL DE CHÂTELET (HT 006)

Ecole Saint-Joseph,Rue des Prés Burniaux 1,6250 PRESLES (AISEAU-PRESLES)

39e Marche de la Rentrée

4-7-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA GODASSE OUPEYE (LG 063)

Hall Omnisport L. Larbuisson,Rue du Roi Albert 175 D,4680 OUPEYE

46e Marche de la Godasse

4-6-13-21 km *** 06.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere