bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 2

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KON. HARMONIE ST. AMELBERGA ZANDHOVEN vzw (1372)

Lokaal Harmonie Sint-Amelberga,Schriekweg 5,2240 ZANDHOVEN

43e Kastelentochten

5-10-14-22-25-34 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

School Provil,Duinenstraat,3920 LOMMEL

39e Internationale Teutentocht

5-9-13-16-20-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Parochiezaal Niel,Hoogstraat,3668 NIEL-BIJ-AS (AS)

2Daagse Heidetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Gemeentelijk Sportcentrum,Neerstraat 37,9921 VINDERHOUTE (LIEVEGEM)

Meetjesland… maak het mee - 42e Kastelentocht - Herdenking Emile Bakeland

5-6-12-18-22-25-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WJC DENDERKLOKJES LEBBEKE (3226)

CC De Biekorf,Stationsstraat 23,9280 LEBBEKE

32e Dender- en Scheldetocht

6-12-18-24-32-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WK WERCHTER vzw (4042)

Parochiezaal Onder de Toren,Markt 4,3150 HAACHT

Jan Primustocht

5-10-15-20-25-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

HALFOOGSTVRIENDEN BELLINGEN (4360)

Tent Halfoogstfeesten,Hondzochtstraat 8,1674 BELLINGEN (PEPINGEN)

24e Taalgrenswandeling Pajottenland

7-10-15-20-25-32-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WNZB KNOKKE-HEIST vzw (5072)

Schuttersplein Stadion Olivier,Jan Devischstraat 2,8300 KNOKKE-HEIST

Zwintocht

6-10-15-21 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

LES VAILLANTS ACRENOIS (HT 050)

Salle Pascal Delbecq,Rue Botrieux 2,7864 DEUX-ACREN (LESSINES)

38e Marche du Pays des Guimauves - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont,Avenue Franklin Roosevelt 39,4600 VISÉ

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES DJOYEUX GOUVIONS GOUVY asbl (LUX 010)

Chapiteau,,6670 GOUVY ()

41e Marche des Trois Frontières avec les Amis de Wathermal

4-6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES SPARTIATES DE GEMBLOUX asbl (NA 015)

Salle La Bulle,Rue de la Croix-Rouge 11,5032 BOSSIÈRE (GEMBLOUX)

Marche de la Braderie

4-7-12-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere