bnl logo 2014.png

 

 

 

AUGUSTUS.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 1

AUGUSTUS – AOUT – AUGUST 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VOSBERGSTAPPERS (1057)

Parochiezaal Vosbergfeesten,Hoge Vosbergstraat,2840 RUMST

Vosbergtocht

4-6-9-12-15-18-21-25-30-35-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WELLENSE BOKKERIJDERS vzw (2034)

Zaal Sportpark,Houtstraat 35,3830 WELLEN

Maupertuustocht

4-6-8-12-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE HEIKABOUTERS vzw (2064)

Parochiezaal Niel,Hoogstraat 115,3668 NIEL-BIJ-AS (AS)

2Daagse Heidetocht

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PADSTAPPERS GERAARDSBERGEN vzw (3135)

Vrije Basisschool,Zikastraat 66,9500 MOERBEKE (GERAARDSBERGEN)

Zomertocht - Adriaanstocht - Priortrofee

7-10-14-18-22-26-32-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal Leiezicht,Oude Heirbaan 53,9800 GRAMMENE (DEINZE)

24e Vlastocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Salle Jean Materne,Parc Astrid 30,5100 JAMBES (NAMUR)

Euraudax Namur

25-50-75 km *** 06.00

 

 

 

 

WSV DE BRIGANDTROTTERS vzw (5245)

Zaal Tjuf,Tieltsteenweg 8,8780 OOSTROZEBEKE

6e Krinkeltocht

6-12-18-21-28 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TERVAETE STAPPERS KEIEM (5439)

OC Ingelram,Roeselarestraat 18,8600 ESEN (DIKSMUIDE)

6e Bethoosterse Broekentocht

5-8-12-16-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE COQ D'OR ECAUSSINNOIS (HT 012)

Salle de la Maison du Peuple,Avenue de la Déportation 17,7190 ÉCAUSSINNES

44e Marche des Clochers - Ultra Marathon

4-8-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE LA BASSE-MEUSE VISÉ (LG 010)

Cercle Paroissial Devant-le-Pont,Avenue Franklin Roosevelt 39,4600 VISÉ

Marche Internationale

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

LES GOÉ-LANDS (LG 031)

Salle La Rochette,Rue Vesdray,4834 GOÉ (LIMBOURG)

43e Marche de nuit

6-12 km *** 17.00-20.00

 

 

 

 

LES RANDONNEURS DE LA HAUTE-MEUSE (NA 059)

Athénée Royal,Rue Martin Sandron 141,5680 DOISCHE

Marche d'été

4-6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

HARDDRAVERIJ-VERENIGING SANTPOORT EN OMSTREKEN

Ruïne van Brederode, Velserenderlaan 2, 2082 LA SANTPOORT-ZUID

19e Rondje Zandhaas

40 km *** 07.30-08.30

25 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

De Kanovijver, Nollepad 1, 4384 LZ VLISSINGEN

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

De Schuilplaats, Otterloseweg 18 A, 6718 ZM EDE GLD

De Lindenhof, Wolfhezerweg 111, 6874 AD WOLFHEZE

Para-Glider Wandeltocht

42 km *** 08.00-10.00

17 km *** 08.00-11.00

De Ganzehoeve, Holthonerweg 9, 7779 DE HOLTHONE

Oogstdagwandeling

25 km *** 08.00-10.00

14 km *** 08.00-10.00

7 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING FRIESLAND BEWEEGT

Waddentrips Vijfeilandentocht

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere