bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 26

JULI – JUILLET – JULI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV MOL (1001)

Hof van 't Rauw, Kiezelweg 181, 2400 MOL

Zomertocht

4-6-9-13-18-22-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE DAUWSTAPPERS EDEGEM vzw (1033)

Fort 5 - Hangar 27, Parklaan 161, 2650 EDEGEM

Zes-Fortentocht

5-10-12-15-17-20-25-30-35 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SLAK vzw (1225)

Zaal Ter Coose, Kouter 1A, 2811 LEEST (MECHELEN)

32e Zennetochten

6-8-12-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB KVG STAPPERS HOOGSTRATEN (1375)

Parochiezaal, Poeleinde 4, 2323 WORTEL (HOOGSTRATEN)

26e Gelmelwandeling

5-8-12-17-22-30-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

ZUTENDAALSE HARTEVRIENDEN (2077)

Zaal Posthalt, Jachthoornplein 1, 3690 ZUTENDAAL

Zomertocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE LUMMENSE DALMATIËRS vzw (2087)

Gildezaal Sint-Lambertus, Hoogstraat 83 lummen, 3560 LUMMEN

Bos- en natuurtocht

4-6-12-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KWARTELS vzw (3143)

Sint-Laurens campus TSO, Patronagestraat 51, 9060 ZELZATE

Canisvliettocht

7-10-14-20-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

EVERBEEKSE WANDELTOCHTEN vzw (3282)

Buurthuis Cordenuit (kerk Everbeek-Beneden), Cordenuitstraat, 9660 EVERBEEK (BRAKEL)

40e Everbeekse Wandeltochten

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Taverne Vleminckhof, Marktplein 8, 2110 WIJNEGEM

Euraudax Kapellen

25 km *** 10.00

 

 

 

 

VREUGDESTAPPERS HULDENBERG (4386)

Zaal Den Elzas, Elzasstraat 19, 3040 HULDENBERG

12e Zomertochten

6-12-20-25-35-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DORPSCOMITE BOGAARDEN (4438)

't Schoolhuys Bogaarden, Ring 1, 1670 BOGAARDEN (PEPINGEN)

17e Bumkestochten

6-9-12-16-20-25 km *** 06.30-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE DUINTRAPPERS WESTENDE vzw (5008)

Sporthal De Branding, Populierenlaan 35, 8430 MIDDELKERKE

De Stripfigurentocht

6-10-15-20-25 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE COLLIEMOLEN OOSTNIEUWKERKE-STADEN (5328)

Vrije Basisschool, Bruggestraat 24, 8840 STADEN

Bebloemingstocht

6-10-15-18-23-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES MARCHEURS DE LA MAGNE SOUMAGNE (LG 181)

Centre Sportif Local de Soumagne, Avenue de la Coopération 14, 4630 SOUMAGNE

17e Marche des Vacances

4-6-12-18-25-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DU LUXEMBOURG (LUX 000)

Salle Paul Verlaine, Grand'Place 10, 6850 PALISEUL

Marche provinciale

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES CASTORS DES COMOGNES DE VEDRIN asbl (NA 040)

Salle Amon nos ôtes, Rue de l'Echangeur, 5020 DAUSSOULX (NAMUR)

24e Marche d'été

4-6-12-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDERFALKEN WEYWERTZ (VGDS 017)

Skihütte Weywertz, Im Himmelchen 12 Z, 4750 BÜTGENBACH

44. Internationale Sommerwanderung

4-7-12-22-30-40 km *** 06.30-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere