bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 11

JULI – JUILLET – JULI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WIEKEVORSTSE STAPPERS (1053)

Feesttent, Itegemseweg 98, 2222 WIEKEVORST (HEIST-OP-DEN-BERG)

Hoevewandeling

5-7-14-17-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV BLIJF JONG GENEBOS vzw (2044)

Zaal Sparrenhof, Paddenhoek, 3980 TESSENDERLO

44e Zomertocht

4-7-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDEL MEE BRUEGHEL vzw (2069)

De Leemskuil, Hamonterweg 138b, 3950 BOCHOLT

Zomertocht

4-8-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

HANSKE DE KRIJGER OUDENAARDE vzw (3233)

Sint-Bernarduscollege, Hoogstraat 20, 9700 OUDENAARDE

Adriaan Brouwertochten 5-7-10-15-21-28-35-42-50 km *** 05.45-15.00

 

 

 

 

SINGELWANDELAARS STROMBEEK-BEVER (4033)

Voetbalkantine K.S.C. Grimbergen, Pastoor Woutersstraat 1, 1850 GRIMBERGEN

Abdijwandeling

5-8-13-21-25-34-42 km *** 07.00-15.00 L

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Parochiezaal, Sint-Bavostraat 4, 8700 KANEGEM (TIELT)

Tielt Zomert

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MALMEDY MARCHE (LG 020)

Salle La Fraternité, Place de la Fraternité 2, 4960 MALMEDY

48e Marche Internationale

4-7-12-16-21-30 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

LES AMIS DU HENRY FONTAINE GRAND-HALLET (LG 174)

Salle Le Foyer, Rue Mayeur J. Debras, 4280 GRAND-HALLET (HANNUT)

24e Marche des Trois Sources - Mémorial Edmond Mottin

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING JONG EN VROLIJK

Geuzenkwartier, Laan van Chartroise 166, 3552 EZ UTRECHT

31e Recreatietocht

30 km *** 08.30-10.00

25 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WANDELSPORTCLUB VOSMEER

Dorpshuis de Vossenkuil, Bou Kooijmanstraat 48, 4698 AM OUD-VOSSEMEER

32e Rabobank Zevendorpentocht

50 km *** 07.00-09.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

15 km *** 09.00-12.00

5 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

R.K.V.V. BIESLO

Sportpark de Solberg, Sint Antoniusstraat 17, 5954 NA BEESEL

Drakentochten

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-11.00

10 km *** 07.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE POSTHOORN

Zaal Sterrebosch, Kasteellaan 6, 6602 DE WIJCHEN

39e 1- en 2-daagse Kerkdorpentocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-08.30

20 km *** 08.00-11.30

10 km *** 08.00-12.30

5 km *** 08.00-12.30

 

 

 

 

TENTOONSTELLINGSVERENIGING OOSTMOER

Feesttent op het evenemententerrein, Stationsstraat 26, 9463 TJ EEXT

10e Oostermoer Wandeltocht

25 km *** 08.30-11.00

20 km *** 08.30-11.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-13.00

5 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

GO-RUN VUM CENTRE NOSSBIERG APEMH asbl (GDL 114)

Escher Centre Nossbierg, Rue de Rumelange 1A, L-4309 ESCH/ALZETTE

Esch/Alzette FLMP IVV Wanderung

6-12 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 Andere Autre Andere