bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 5

JULI – JUILLET – JULI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ST.-MICHIELSTAPPERS BRECHT (1035)

School Berkenbeek, Nieuwmoerse Steenweg 113, 2990 WUUSTWEZEL

Wolfsheuveltocht - Walk 2 Gether-tocht

4-7-11-14-18-22-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE VREDEZONEN (1103)

Parochiezaal Zittaart, Lindestraat 24, 2450 MEERHOUT

Huttentocht

4-8-12-16-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV DE ANJERTRIPPERS vzw (2038)

Buurthuis De Locht, Lochtstraat, 3941 EKSEL (HECHTEL-EKSEL)

André Vanoppentocht

4-7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

REYNAERTSTAPPERS vzw (3150)

Jeugdstadium Sporting Lokeren, Daknamstraat 91, 9160 LOKEREN

3e Runners' Lab Walk Classic

7-11-17-23-30-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB ROAL BENTI vzw (3278)

De Kring, Kleitkalseide 180, 9990 MALDEGEM

Drongengoedtocht

6-12-15-18-21 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

CSC-LIERDE vzw / CLUB VOOR SPORT EN CULTUUR (3294)

OC De Lier, Nieuwstraat 21, 9570 SINT-MARIA-LIERDE (LIERDE)

32e Zomertocht

6-12-18-24-32 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a, 3440 ZOUTLEEUW

Twee Getentocht

4-6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

IJSETRIPPERS vzw (4025)

CC De Bosuil, Witherendreef 1, 3090 OVERIJSE

Bosuiltocht

4-7-14-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV 'T FLUITEKRUID WOLVERTEM (4096)

Gemeentelijke fusieschool, Hoogstraat 40, 1861 WOLVERTEM (MEISE)

40e Wolventocht

5-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE 12 UREN VAN LAUWE (5217)

Wonderwijzer (GBS), Hospitaalstraat 14, 8930 LAUWE (MENEN)

32e Voettocht te Lauwe

4-6-12-18-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HANESTAPPERS (5393)

Sporthal Haneveld, Nieuwe Steenweg 74, 8420 DE HAAN

Walk De Haan

7-14-21 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

AMICALE MARCHEURS INDÉPENDANTS (BBW 017)

Salle Communale, Rue Auguste Goemans, 1320 HAMME-MILLE (BEAUVECHAIN)

44e Marche de l'A.M.I.

4-7-12-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES TRAÎNE-SAVATES MONTIGNIES S/SAMBRE (HT 009)

Ecole des 3 Bonniers, Rue des 3 Bonniers, 6141 FORCHIES-LA-MARCHE (FONTAINE-L'ÉVÊQUE)

7e Marche des Châteaux

4-7-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LA RICHELLOISE (LG 029)

Salle Notre Club, Place Cour de Justice, 4600 RICHELLE (VISÉ)

46e Marche des Vacances

4-6-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY

15e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DE L'OURTHE ET LAVAL (LUX 037)

Salle Le Cerf, Rue de l'Eglise, 6686 FLAMIERGE (BERTOGNE)

Marche des Châteaux

6-10-16-18 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (BEAURAING)

44e Marche Internationale des Frontières

4-6-10-20 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN

50. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30 km *** 07.00-14.30

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

STICHTING DORPSCOMITE DE HOEF

De Strooppot, De Hoef Oostzijde 42, 1426 AE DE HOEF

De Hoef Sportiefwandeltocht

40 km *** 07.00-08.30

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 08.00-10.00

5 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

LOOPVERENIGING PLANTARIS

De Treffers, Sportpad 2, 2371 PP ROELOFARENDSVEEN

Rondje Ka

35 km *** 07.00-10.00

25 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-10.00

15 km *** 08.30-10.00

 

 

 

 

STICHTING ACTIEF RIJNWOUDE

De Egelantier, Raadhuisplein 1, 2391 BJ HAZERSWOUDE-DORP

Ommetje Rijnwoude

20 km *** 10.30-12.30

12 km *** 10.30-12.30

5 km *** 10.30-12.30

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT

44e Zomertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERNIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA

Het Gouds Wandelweekend

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING GROOT GESTEL

Majorca bar/herberg de Poeling, Poeldonk 17, 5275 HP DEN DUNGEN

Zomerwandeltocht Groot Gestel

42 km *** 07.00-10.00

28 km *** 07.00-10.00

21 km *** 07.00-10.00

14 km *** 07.00-13.00

7 km *** 07.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING UN EUNDJE UM

Café zaal Piepkes, Dorpsstraat 16, 5441 AC OEFFELT

58e Maas- en Viltmars

50 km *** 06.00-09.00

40 km *** 06.00-09.00

30 km *** 06.00-09.00

25 km *** 06.00-09.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

5 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

JOEK

Wilhelminaplein, Wilhelminaplein 1, 5711 EK SOMEREN

26e Rondje Someren

40 km *** 06.00-07.00

 

 

 

 

HARMONIE ST. AGATHA

Sportpark Hanzon, Hoebigerweg 40, 6287 AT EYS

Sint Agathatocht

28 km *** 07.00-12.00

21 km *** 07.00-12.00

14 km *** 07.00-14.00

7 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

EHBO-VERENIGING EWIJK-WINSSEN

De ouwe Deeg, Hoogstraat 9, 6644 BS EWIJK

Dorpentocht Ewijk

40 km *** 06.30-09.30

25 km *** 06.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Lunchroom Érg Leuk, Rozendaalselaan 60, 6881 LE VELP GLD

Bourgondisch Zomers Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

18 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

HARTGELACH

Café restaurant ’t Romienendal, Aladnaweg 3, 7122 RN AALTEN

Klaver4tocht

20 km *** 09.00-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-14.00

5 km *** 09.00-15.00

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM

Barchemse 4daagse

50 km *** 06.00-06.45

40 km *** 06.00-06.45

30 km *** 07.00-07.45

20 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

KIISCHTENTRËPPLER TRËNTENG asbl (GDL 120)

Gemengenhaus, Rue de l'Eglise 27, L-5460 TRINTANGE

Trintange FLMP IVV Wanderung

5-10-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere