bnl logo 2014.png

 

 

 

JULI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

 

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

31

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 4

JULI – JUILLET – JULI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WSV DE HEIKREKELS MAASMECHELEN (2047)

Wijkcentrum Opgrimbie, Hoekstraat 1, 3630 OPGRIMBIE (MAASMECHELEN)

Kikbeektocht

4-6-12-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NATUURVRIENDEN DEINZE vzw (3140)

Zaal Oud Gemeentehuis, Xavier de Cocklaan 5, 9831 DEURLE (SINT-MARTENS-LATEM)

22e Dreventocht

6-10-15-20 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WANDELKLUB HALEWIJN ZOUTLEEUW vzw (4002)

Gemeenschapscentrum De Passant, Sint-Truidensesteenweg 1a, 3440 ZOUTLEEUW

Kersentocht - Trofee Harten Vijf

4-6-12-20-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kantientje, Nachtegaallaan 10, 9340 LEDE

Euraudax Lede

25-50 km *** 07.00-12.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

VTI Campus Sint-Andries, Beaupréstraat, 8200 SINT-ANDRIES (BRUGGE)

18e Breydel en De Coninckwandeltocht

8-12-19 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

T WANDEL VOETJE vzw (5526)

OC De Samenkomst, Sint-Eloois-Winkelstraat 84 A, 8880 LEDEGEM

Zomertocht

4-6-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DIKSMUIDE (5537)

De IJzertoren, IJzerdijk 49, 8600 DIKSMUIDE

6e Op weg in Diksmuide langs IJzer en IJzertoren

4-6-8-12-18-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES TROUVÈRES CLUB DE MARCHE (HT 062)

Ecole Communale, Rue du Vieux Moulin 4, 7890 WODECQ (ELLEZELLES)

30e Promenade au Pays de Quintine - 29e 50 km au Pays de Quintine

4-8-14-20-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

MARCHEURS DU CHÂTEAU VERT DE HUY (LG 182)

Ecole de Huy-Sud, Avenue des Ardennes, 4500 HUY

15e Marche du Château Vert - Marche de longue distance (50 km)

5-8-12-20-30-42-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

LES PANARDS WINENNOIS (NA 012)

Salle Les Ouvriers Courageux, Rue des Ardennes 414, 5570 WINENNE (BEAURAING)

44e Marche Internationale des Frontières

4-6-10-20 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

EIFELER WANDERVEREIN HÜNNINGEN-BÜLLINGEN (VGDS 008)

Saal Concordia, Hünningen 80, 4760 BÜLLINGEN

50. Wanderung des Eifeler Wandervereins

4-7-12-22-30-42 km *** 07.00-14.30

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE HARINGSTADTERS

Stationsrestauratie NS Enkhuizen, Stationsplein 2, 1601 EN ENKHUIZEN

Drommedariswandeltocht

40 km *** 08.00-09.00

25 km *** 09.00-11.00

15 km *** 10.00-13.00

10 km *** 10.00-13.00

5 km *** 10.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING SPEELTUIN BOMENWIJK

Speeltuin Bomenwijk, Beukenlaan 1, 2612 VC DELFT

44e Zomertocht

40 km *** 08.00-10.00

25 km *** 08.30-12.00

15 km *** 09.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

5 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERNIGING DOOR EENDRACHT STERK

Clubgebouw Vires et Celeritas, Calslaan 91, 2804 RT GOUDA

Het Gouds Wandelweekend

50 km *** 07.00-08.00

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING RECREATIE VELUWE & VALLEI

De Grebbestee, Friesesteeg 17, 3911 VR RHENEN

Fort aan de Buurtsteeg, Buursteeg 2, 3927 EJ RENSWOUDE

Grebbe-Vallei wandeltocht

40 km *** 08.00-11.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE VROLIJKE TIPPELAARS

De Kanovijver, Nollepad 1, 4384 LZ VLISSINGEN

Duin- en strandtocht

30 km *** 08.30-10.00

20 km *** 08.30-10.30

15 km *** 08.30-12.00

10 km *** 08.30-12.00

5 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

ATLETIEKVERENIGING OUDENBOSCH ‘83

Sportpark Albano, Albanoweg 5, 4731 VG OUDENBOSCH

Veenputtentocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-10.00

10 km *** 09.00-11.00

 

 

 

 

JOEK

Wilhelminaplein, Wilhelminaplein 1, 5711 EK SOMEREN

58e Kennedymars Someren

80 km *** 20.00-20.00

49e Mini Kennedymars Someren

8 km *** 12.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING FALCON WALK

Oranjekazerne, Clement van Maasdijklaan 5, 6816 TW ARNHEM

Falcon Walk

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

BOURGONDISCH BEWEGEN

Lunchroom Érg Leuk, Rozendaalselaan 60, 6881 LE VELP GLD

Bourgondisch Zomers Wandelweekend Nationaal Park Veluwezoom

22 km *** 10.00-10.00

20 km *** 10.00-10.00

18 km *** 10.00-10.00

15 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING BARCHEMSE 4DAAGSE

Dorpshuis ’t Onderschoer, Beukenlaan 1, 7244 BB BARCHEM

Barchemse 4daagse

50 km *** 06.00-06.45

40 km *** 06.00-06.45

30 km *** 07.00-07.45

20 km *** 08.00-09.30

 

 

 

 

DWINGELOER WANDELVERENIGING DOOR

Camping Torentjeshoek, Leeuweriksveldweg 1, 7991 SE DWINGELOO

48e Bostocht

40 km *** 07.30-09.00

20 km *** 08.00-11.30

15 km *** 08.00-12.30

10 km *** 09.30-14.00

5 km *** 09.30-14.00

 

 

 

 

STICHTING SWADDEKUIER

Parklaan, Parklaan 3, 9285 TN BUITENPOST

Swaddekuier

40 km *** 07.00-08.00

20 km *** 08.30-10.00

10 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere