bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 28

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

DE KLEITRAPPERS vzw (1013)

Clublokaal De Kleitrappers, Korte Veerstraat 2, 2840 TERHAGEN (RUMST)

Piet Van Aken-tocht

5-12-15-20-30-50 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WIJTSCHOTDUVELS (1054)

Hoeve De 4 Notelaars, Rozenlaan 25, 2900 SCHOTEN

14e Wijtschotduvelstocht

5-10-15-20-25-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

38e Kristoffeltocht

4-7-13-18-24 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WV VOOR DE WIND (3440)

Scholengemeenschap Zwincollege, Baljuw Veltersweg, 4501 AV OOSTBURG

Eenhoorntocht

6-12-18-24-30-36-42 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE SCHOOIERS WICHELEN vzw (3494)

Sporthal Schellebelle, Spoorwegstraat 26, 9260 SCHELLEBELLE (WICHELEN)

13e Meersentocht

4-7-10-15-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HOLSBEEK vzw (4043)

Voetbalkantine VK Holsbeek, Verhaegenstraat, 3220 HOLSBEEK

Vakantietocht 4-6-12-20-26 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSK MARKE vzw (5012)

O.C. Ter Streye, Rodewilgenstraat 6, 8554 SINT-DENIJS (ZWEVEGEM)

47e Voettocht der Vlasstreek

6-12-18-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

PASAR OOSTKAMP (5318)

Zaal 't Bulscampvelt, Wingensestraat 1, 8020 HERTSBERGE (OOSTKAMP)

27e Rondeputtocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES MEUNIERS (BBW 035)

M.J.C. Le Moulin, Rue du Relais 23, 1370 ZÉTRUD-LUMAY (JODOIGNE)

36e Marche des Meuniers

4-7-12-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJOYEÛS D'À TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (ANTHISNES)

29e Marche des Djoyeûs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES BALADINS DE WARDIN (LUX 007)

Maison des Jeunes, Rue du Centre, 6600 WARDIN (BASTOGNE)

Marche des Vacances

6-12-20-30 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (RAEREN)

Internationale Wandertage 'Rund um Hauset'

3-6-12-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC 'S-GRAVENHAGE

62e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE DORDTSE VIERDAAGSE

Sportgebouw Eneco, Halmaheiraplein 37, 3312 GH DORDRECHT

Bruggentocht DDV

50 km *** 07.00-08.00

45 km *** 07.00-08.30

35 km *** 07.00-10.00

25 km *** 08.30-10.00

15 km *** 08.30-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING W.I.E.G.O.

Café Onze Toekomst, Heuvelplein 251, 4812 PE BREDA

57e Bossenwandeltocht

40 km *** 08.00-09.30

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

12 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM

Landgoederentocht dag-2

40 km *** 08.00-09.30

31 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

ATLETIEK EN RECREATIESPORTVER. DE JONGE ATLEET

Café in den Anker, Rucphenseweg 35, 4882 KB KLEIN ZUNDERT

Zomerwandeltocht

15 km *** 09.00-10.00

10 km *** 09.00-10.30

5 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING ONS GENOEGEN SCHAIJK

De Potter, Pastoor van Winkelstraat 2, 5374 BJ SCHAIJK

Maashorstwandeltocht

50 km *** 06.00-06.30

42 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 08.00-12.00

6 km *** 08.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING DE GRENSLOPERS

Camping De Zwarte Bergen, Zwarte Bergendreef 1, 5575 XP LUYKSGESTEL

Zomerwandeling

32 km *** 08.00-09.00

27 km *** 08.00-11.00

21 km *** 08.00-12.00

14 km *** 08.00-13.00

7 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

RUNNERSCLUB LIESHOUT

RCL accommodatie, Provinciale Weg 26, 5737 GH LIESHOUT

RCL Wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-11.00

10 km *** 09.00-12.00

 

 

 

 

R.K. WANDELSPORTVERENIGING D.W.S.

Iedershuus, Kapelstraat 7 A, 5851 AS AFFERDEN L

Bos- en Heidetocht

50 km *** 06.00-07.00

40 km *** 06.00-07.00

30 km *** 06.00-10.00

25 km *** 06.00-10.00

20 km *** 06.00-11.00

10 km *** 06.00-12.00

5 km *** 06.00-12.00

 

 

 

 

R.K.V.V. BANHOLTIA

Sportpark BMR, De Gelimment 51, 6261 PH MHEER

Grenslandtocht

25 km *** 07.30-12.00

20 km *** 07.30-12.00

15 km *** 07.30-14.00

8 km *** 07.30-14.00

 

 

 

 

WSV WIOS’81

Kantine voetbalclub De Trekvogels, Luciaweg 25, 6523 NK NIJMEGEN

19e Mariken van Nieumeghentocht

40 km *** 07.00-08.30

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.30

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-13.30

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING BLAUW-WIT

Clubhuis Blauw Wit, Thomaslaan 8 A, 6712 CM EDE GLD

Bostocht

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-13.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO OV

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00-08.00

30 km *** 08.00-08.00

20 km *** 08.00-08.00

 

 

 

 

VERENIGING VOOR PLAATSELIJK BELANG OLDEBERKOOP

Hotel-restaurant Lunia, Molenhoek 2, 8421 PG OLDEBERKOOP

Wandeldag Oldeberkoop

40 km *** 08.00-10.00

30 km *** 08.00-10.00

15 km *** 08.00-13.00

10km *** 08.00-13.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE 5 X BERINGEN INTERNATIONAL asbl (GDL 092)

Hal Irbicht, Rue Irbicht 11A, L-7590 BERINGEN

Beringen FLMP IVV Wanderung

6-11-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere