bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 27

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WC GEDOVIBA vzw (1058)

Terrein FC Gedofiba, Gerheze 1, 2250 OLEN

10e Doffense Zomertocht

3-6-13-21-30-42 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TORENVRIENDEN OOSTHAM (2041)

Kristoffelheem, Schoolstraat 10, 3945 OOSTHAM (HAM)

38e Kristoffeltocht

4-7-13-18-24 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

BERG- & BOSWANDELAARS VOEREN vzw (2070)

Zaal Dorpshuis, Gieveld 1, 3793 VOEREN

Euregio Marching Trophy (EMT)

6-13-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

POSTILJON WANDELCLUB MERELBEKE vzw (3091)

Parochiaal Centrum Schelderode, Gaversesteenweg 518, 9820 SCHELDERODE (MERELBEKE)

Groenendaltocht

6-12-16-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

OP STAP DOOR NUKERKE vzw (3441)

Parochiezaal Zulzeke, Zulzekestraat 17a, 9690 ZULZEKE (KLUISBERGEN)

Eleneboswandeling

4-7-11-15-18-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Café 't Kelderke, Caudenberg 25, 9570 LIERDE

Euraudax Lierde

25-50 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB NIEUWPOORT vzw (5303)

Feestzaal Witte Burg, Witte Burg 92, 8670 OOSTDUINKERKE (KOKSIJDE)

Paardenvisserstocht

5-7-15-22-30-50-60 km *** 05.00-15.00

 

 

 

 

DE WATERHOEKSTAPPERS HEESTERT (5345)

Sporthal Ter Muyncken, Doorniksesteenweg 226, 8580 AVELGEM

Guldensporentochten

4-7-14-21-30-42-50-60 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES DJOYEŰS D'Ŕ TULTAY (LG 172)

Salle Li Hody's, Chemin du Moulin 20, 4162 HODY (ANTHISNES)

29e Marche des Djoyeűs

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES SPIROUS DE JEMEPPE S/SAMBRE (NA 036)

Salle Communale de Balâtre, Place de Balâtre, 5190 BALÂTRE (JEMEPPE-SUR-SAMBRE)

Marche au temps des moissons

4-7-14-21-30 km *** 07.00-16.00

 

 

 

 

MICKY MÄUSE HAUSET (VGDS 007)

Mehrzweckhalle, Kirchstraße 97, 4730 HAUSET (RAEREN)

Internationale Wandertage 'Rund um Hauset'

3-6-12-15 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING STERKER DOOR STRIJD

Kantine volkstuinver. Loolaan, Schenkkade 374, 2595 BC 'S-GRAVENHAGE

62e S.D.S. Zomertocht

50 km *** 07.00-10.00

40 km *** 07.00-11.00

30 km *** 07.00-11.00

20 km *** 07.00-13.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING V.T.M.

Wandelcentrum V.T.M., Dr. Albert Schweitzerdreef 475, 3146 TA MAASSLUIS

64e Vertomars

50 km *** 07.00-08.30

40 km *** 07.00-09.30

30 km *** 08.00-11.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.30-14.00

 

 

 

 

WANDELCLUB WALKING ACTIVITIES

Pannenkoekenhuis de Steengroeve, Industriestraat 24, 4861 PR CHAAM

Landgoederentocht dag-1

40 km *** 08.00-09.30

31 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.30-12.00

15 km *** 08.30-13.00

10 km *** 08.30-13.00

 

 

 

 

PV HEINEKEN’S ‘S HERTOGENBOSCH

H.O.C., Docterskampstraat 7, 5222 AM 'S-HERTOGENBOSCH

Heineken Wandeldag

50 km *** 06.00-08.00

40 km *** 06.30-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 08.00-11.00

 

 

 

 

STICHTING EXODUS WANDELEVENEMENT

Zalencentrum de Buitenpoort, Helmichstraat 1, 6851 CB HUISSEN

Exodustocht

50 km *** 06.00-06.15

42 km *** 07.00-09.00

25 km *** 07.30-11.00

17 km *** 08.00-12.00

10 km *** 09.00-13.00

 

 

 

 

STICHTING LIEMERS KLUMPKE

Huis van Droo, Fuutstraat 42, 6921 WJ DUIVEN

Kennedymars Liemers Posbankloop

80 km *** 00.00-02.00

4D-50 km trainingstocht Liemers Posbankloop

50 km *** 05.00-06.00

4D-40 km trainingstocht Door de Liemers

40 km *** 08.00-09.15

4D-30 km trainingstocht Door de Liemers

30 km *** 08.00-10.00

 

 

 

 

BUTTONKAMPIOEN

VV ATC'65, Torenlaan 60, 7559 PB HENGELO OV

Twentse Wandel 2-daagse

40 km *** 08.00-08.00

30 km *** 08.00-08.00

20 km *** 08.00-08.00

 

 

 

 

STG. BEHEER MULTIFUNCTIONEEL CENTRUM ’t ANKER

Dorpscentrum Het Anker, Otto Zomerweg 1, 7913 AE HOLLANDSCHEVELD

7e Anker wandeltocht

40 km *** 07.00-09.00

25 km *** 08.00-11.00

15 km *** 08.00-13.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.00

 

 

 

 

A. VOGEL B.V.

A. Vogel Tuinen, Eperweg 3, 8084 RB 'T HARDE

A. Vogel Wandeltocht. Samen door de natuur

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-10.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-14.00

5 km *** 08.00-14.30

 

 

 

 

SPORTVERENIGING BAKHUIZEN

Sportcomplex s.v. Bakhuizen, Johannes Nagelhoutlaan 26, 8574 ST BAKHUIZEN

Gaasterlandse Heuvelentocht

25 km *** 08.30-09.30

15 km *** 09.00-10.30

8 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

STICHTING DE BUITENDIJKSE MONUMENTENLOOP

Vrouwbuurtstermolen, Vrouwbuurtstermolen 6, 9077 SW VROUWENPAROCHIE

5e Midseumer Molnkoier

30 km *** 08.30-09.15

20 km *** 09.15-10.00

10 km *** 10.00-10.30

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere