bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 21

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WVK PUURS vzw (1023)

Gemeenschapshuis Vrededaal, L. Van Kerckhovenstraat 1, 2870 PUURS

39e Zomertochten

6-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

DE NOORDERKEMPEN HOOGSTRATEN vzw (1038)

Parochiezaal 't Markenhof, Koestraat 6, 2322 MINDERHOUT (HOOGSTRATEN)

31e Aardbeientocht

6-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE DOMMELTRIPPERS NEERPELT (2032)

OC Zaal Pax, Grote Heide 16, 3910 NEERPELT

4e Hageventocht

5-10-13-17-22-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV HORIZON DONK vzw (2066)

OC De Link, Linkhoutstraat 194, 3560 LINKHOUT (LUMMEN)

Water- en Bostocht

4-8-12-15-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB GASTHOFSTAPPERS vzw (3201)

Polyvalente Zaal De Klingenaar, Kieldrechtstraat 12, 9170 DE KLINGE (SINT-GILLIS-WAAS)

De Klingse Bostochten - Memorial Etienne D'Hooghe

6-10-15-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV CHATONS RONSE vzw (3376)

Zaal De Spil, Lorettestraat 96, 9600 RONSE

23e Heuveltocht - Family Event

4-10-14-21-30 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WSV GEZELLIGE BLOMMES (3539)

De Bron, Kerkevijverstraat 19A, 9340 LEDE

Wandelzoektocht

6 km *** 09.00-10.30

 

 

 

 

DEN ENGEL LEUVEN vzw (4030)

Voetbalkantine KHO Bierbeek, Speelpleinstraat, 3360 BIERBEEK

Zomertocht

5-7-9-12-15-25 km *** 06.30-15.00

 

 

 

 

WSV DE HOPBELLETJES OPWIJK vzw (4252)

Gemeenschapscentrum Hof ten Hemelrijk, Kloosterstraat 7, 1745 OPWIJK

30e Hoppetocht

4-8-12-18-24-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

SPOETNIKSTAPPERS vzw (5363)

Gemeenteschool Lombardsijde, Schoolstraat 39, 8434 LOMBARDSIJDE (MIDDELKERKE)

21e Hondenwandeling De Natte Neuzen

4-7-14-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE HAVERLOSTAPPERS (5409)

Vrije School Haverlo, Weidestraat 156, 8310 ASSEBROEK (BRUGGE)

32e Haverlotocht

5-10-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WATEWYSTAPPERS TIELT (5423)

Koninklijk Atheneum Campus de Reynaert, Stationsstraat 67, 8700 TIELT

Poelbergtocht

6-12-18-24 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

COMITÉ PROVINCIAL DE LIÈGE (LG 000)

A.R.E.H. Implantation Hôtellerie, Avenue Reine Astrid 250, 4900 SPA

Marche nationale F.F.B.M.P.

4-5-8-13-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WANDERCLUB AMEL (VGDS 001)

Schützenhaus St. Hubertus Medell, Zur Heide 17, 4770 AMEL

46. Internationale Volkswanderung

4-6-12-21 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere