bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZATERDAG – SAMEDI – SAMSTAG

 20

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KWB SCHRIEK (1490)

GC Klein Boom, Mechelbaan 604, 2580 PUTTE

Wandeltocht

7-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV MILIEU 2000 LOMMEL (2043)

Feestzaal De Moffel, Martinus van Gurplaan 39, 3920 LOMMEL

25e Tocht der 7 Heerlijkheden - Door de Vryheyt Lommel (30-43-50 km)

5-9-13-17-21-30-43-50 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB 'T HOEKSKEN vzw (3040)

Zaal De Zouaaf, Zouavenstraat 14, 9220 HAMME

Zomerwandeling

5-10-15-20 km *** 07.30-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB REIGERSTAPPERS VINDERHOUTE vzw (3084)

Chalet Provinciaal domein Het Leen, Gentsesteenweg 80, 9900 EEKLO

24e Ledeganck-Madoutocht

6-8-12-16-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

HOUTHEIMSTAPPERS STEENOKKERZEEL vzw (4138)

De Corren, Van Frachenlaan 24, 1820 STEENOKKERZEEL

Zachte Landing

5-7-11-16-20-22-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WERVIKSE WANDELSPORT VERENIGING vzw (5061)

Sociaal Centrum van de Steenbakkerijen, Touquetstraat 228, 7782 PLOEGSTEERT (KOMEN-WAASTEN)

6e Mars van de Kleiputten

4-9-14-17-20-24 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE NACHT vzw (5311)

Zaal De Mast, Industrielaan 2, 8820 TORHOUT

24e Batjestocht

6-10-13-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

BRUGSE METTEN WANDELCLUB (5429)

Zaal Albatros, Beaupréstraat, 8380 ZEEBRUGGE (ZEEBRUGGE (BRUGGE))

14e Zeehaven Brugge Wandeling

6-10-16-22 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GUIBOLLES GUIBERTINES (BBW 051)

Salle Notre Dame, Rue Notre Dame 8, 1490 COURT-SAINT-ETIENNE (COURT-ST.-ÉTIENNE)

10e Marche d'été

4-7-12-21 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROPIEURS (HT 043)

Buvette du Terrain de Foot, Rue du Camps, 7034 OBOURG (MONS)

Marche des Ropieurs - Challenge interclubs ACHO

6-12-20 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

NOIR ET BLANC ROMSÉE (LG 048)

Ecole Communale, Rue de la Cité 34, 4621 RETINNE (FLÉRON)

38e Marche

4-7-11-15-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES GODASSES DE FRAIRE (NA 051)

Salle La Silène, Rue Nou Pré 1, 5630 SILENRIEUX (CERFONTAINE)

Marche de l'Eau d'Heure

5-10-15-20-30-42 km *** 06.30-15.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

 

 Andere Autre Andere