bnl logo 2014.png

 

 

 

JUNI.png

 

M

D

W

D

V

Z

Z

01

02

03

04

05

06

07

08

09

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30

 

 

ZONDAG – DIMANCHE – SONNTAG

 14

JUNI – JUIN – JUNI 2020

 

 

 

 België – BelgiqueBelgien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

WANDELCLUB KADEE BORNEM vzw (1018)

Gemeenschapshuis Branst, Luipegem 160, 2880 BORNEM

23e Acht van Weert

7-10-16-21-27 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

WSV IVAS ITEGEM vzw (1059)

Parochiezaal, Schoolstraat 28, 2222 ITEGEM (HEIST-OP-DEN-BERG)

11e Zegeltjestocht

5-10-15-20-27-33-42 km *** 06.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB OPSINJOORKE MECHELEN vzw (1129)

Centrum De Rode Planeet, Doornlaarstraat 9, 2820 RIJMENAM (BONHEIDEN)

Gouden Caroluswandeling - De Groene Lus

4-8-12-18-24-30 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

TERUG OP STAP POST vzw (2071)

Zaal Eneide, Spalbeekstraat 35, 3510 SPALBEEK (HASSELT)

Herkenrodebossentocht

3-6-9-10-13-16-19-24 km *** 08.00-15.00

 

 

 

 

WANDELCLUB DE LACHENDE KLOMP vzw (3025)

GC De Route, Stationstraat 201, 9170 SINT-GILLIS-WAAS

35e Wase Poldertochten

6-12-16-21-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE KOUTERSTAPPERS KFCO (3159)

Feesttent Bosdam, Bosdam 23, 9080 ZAFFELARE (LOCHRISTI)

36e Vlaamse Koutertochten

7-13-18-23-35-43 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

TRIP-TRAP KUMTICH vzw (4021)

Mariadalinstituut, Klein Overlaar 3, 3320 HOEGAARDEN

Kloostertochten

4-6-12-17-21-26-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

DE TREKPLOSTERS ZELLIK-ASSE (4158)

Cultureel Centrum Den Horinck, Noorderlaan 20, 1731 ZELLIK (ASSE)

35e Breugheltocht

6-10-14-20-25-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

EURAUDAX BELGIË (4258)

Clublokaal De Keignaerttrippers Oostende vzw, Kanunnik Dr. Louis Colensstraat 8, 8400 OOSTENDE

Euraudax Westkust

16-25 km *** 10.00

 

 

 

 

WSV DE MOLENSTAPPERS RUISELEDE vzw (5330)

Parochiezaal, Jules Van Ooststraat 14, 8700 AARSELE (TIELT)

25e Dwars door Aarsele - Jubileumtocht

4-6-9-12-15-20-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

VELODROOMVRIENDEN MOORSLEDE (5347)

PC Den Ommeganck, Ridder-Janlaan 3, 8890 DADIZELE ()

Pompeschitterstocht

6-12-18-23 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LE ROITELET (HT 060)

Centre Culturel et Sportif, Rue de la Liberté 23, 7950 LADEUZE (CHIÈVRES)

25e Marche du Roitelet - Challenge interclubs ACHO

6-12-20-30 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

LES ROUBALEÛS SERAING (LG 059)

Salle Le Foyer, Rue de l'Eglise, 4100 BONCELLES (SERAING)

Marche de la Camaraderie

5-10-15-25 km *** 07.00-15.00

 

 

 

 

AREL'S MARCHE CLUB ARLON (LUX 012)

Athénée d'Arlon, Rue de Sesselich 83, 6700 ARLON

45e Marche Internationale du Maitrank

5-10-15-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

  Nederland – Pays-Bas Niederlande

 

 

 

Klik op tochtnaam voor bijkomende info

 

 

 

 

ATLETIEK VERENIGING ZEEWOLDE

Camping de Parel, Groenewoudseweg 71, 3896 LS ZEEWOLDE

Tuurtoren Tocht Zeewolde

30 km *** 09.00-09.30

15 km *** 09.30-10.00

6 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING HART VAN BRABANT

Wielerbaan Pijnenburg, Bijsterveldenlaan 3, 5045 ZZ TILBURG

Nederlandse Kampioenschappen 20 km snelwandelen en prestatie

20 km *** 11.00-11.00

10 km *** 12.00-12.00

5 km *** 12.00-12.00

3 km *** 12.00-12.00

1 km *** 12.00-12.00

 

 

 

 

WANDELSPORTVERENIGING AMICITIA

Clubhuis Op Goede Voet, Sportweg 13, 5451 HE MILL

63e Millse mars

50 km *** 07.00-08.00

42 km *** 07.00-08.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-12.30

15 km *** 07.00-12.30

5 km *** 07.00-12.30

 

 

 

 

ATLETIEK EN WANDELSPORTVERENIGING WEERT

Sportcomplex Drakesteijn, Drakesteyn 8, 6006 AG WEERT

Smoûzetocht

16 km *** 09.30-11.30

 

 

 

 

LET’S MOVE B.V.

Centrum Maastricht, Sphinxcour 1, 6211 XZ MAASTRICHT

Univé Maastrichts Mooiste Wandeltocht

30 km *** 08.00-08.00

23 km *** 09.00-09.00

15 km *** 09.30-09.30

8 km *** 10.00-10.00

 

 

 

 

STICHTING STREEK TWEEDAAGSE NIJMEGEN

Clubhuis Brakkenstein, Heemraadstraat 9, 6525 TG NIJMEGEN

Streek 2Daagse Nijmegen

40 km *** 07.00-09.00

30 km *** 07.00-10.00

20 km *** 07.00-11.00

15 km *** 07.00-13.00

10 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 

WANDEL SPORT VERENIGING KONINKLIJKE LUCHTMACHT

MFA 't Hart van Ewijk, Den Elt 17, 6644 EA EWIJK

11e Luchtmachtmars

30 km *** 08.00-12.00

20 km *** 08.00-12.00

10 km *** 08.00-12.00

 

 

 

 

STICHTING DUURSPORT GELSELAAR

Café Florijn, Dorpsstraat 12, 7275 AC GELSELAAR

23e Singels- en Essenwandeltocht

30 km *** 08.00-09.30

20 km *** 09.00-11.00

15 km *** 09.00-12.00

10 km *** 10.00-12.00

5 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 

VERENIGING WANDELSPORT HAARLE

Sporthal Sprengendal, Veldkampsweide 1 A, 7448 RB HAARLE GEM HELLENDOORN

19e Sallandse Heuveltocht

40 km *** 08.00-09.00

30 km *** 08.00-09.00

20 km *** 08.00-11.00

15 km *** 09.00-13.00

8 km *** 09.00-14.00

 

 

 

 

ATELTIEK EN LOOPVERENIGING IMPALA

Clubhuis Impala, Sportlaan 11, 9203 NV DRACHTEN

8 van Drachten

32 km *** 09.00-10.00

24 km *** 09.00-10.00

16 km *** 09.00-10.00

8 km *** 10.00-12.00

 

 

 

 Luxemburg – Luxembourg – Luxemburg

 

 

 

AMICALE DES MARCHEURS KAYL asbl (GDL 029)

Vereinshaus Um Widdem, Rue de l'Hôtel de Ville 2, L-3674 KAYL

Kayl FLMP IVV Wanderung + Yuppi Walk

6-12-20 km *** 07.00-14.00

 

 

 

 Andere Autre Andere